11 Mayıs 2013 Cumartesi

ARYILDIZ İLE ANNELER GÜNÜNÜ KUTLUYORUZ


Sevgili izleyicilerim merhaba, bugün size köklü bir marka olan ar-yıldızı tanıtacağım.Ar-Yıldız markasını annemden biliyorum,Çaydanlıklarımız , Tepsilerimiz , Kaşıklarımız Çatallarımız ArYıldızdı. Ben de http://www.aryildizcourt.com dan düdüklü tencere , gourment  tencere seti  satın aldım kullanıyorum çok memnunum tek kelime ile çok  kaliteli ürünler.1948 yılında kurulan Ar-yıldız, bugün uluslararası sektör gelişmelerini ve trendlerini yakından takip eden, zarif tasarımlarıyla adından söz ettiren lider mutfak eşya üreticilerden biri haline gelmiştir. Başta çelik ürünler olmak üzere tüm aksesuarları, gerek yurt içinde gerekse yurt dışı pazarında ülkemizi başarıyla temsil etmektedir.

37.000 m2'si kapalı alan olmak üzere toplam 72.000 m2'lik üretim alanına sahip Ar-Yıldız, kalite ve tasarım odaklı çizgisini koruyan marka anlayışıyla, kurulduğu günden bu yana ürün ve hizmet çizgisindeki mükemmeliyetçilik anlayışından ödün vermemektedir. Tüm tasarımlarını kendi ekibiyle yaratırken, üretimini de kendi tesislerinde gerçekleştirmekte ve her sezon sektör trendlerini belirleyen koleksiyonlar hazırlamaktadır. 24 kişilik profesyonel bir ekibe sahip Ar-Ge departmanına yaptığı yatırımlarla da her dönem ölçülebilir değerlerle büyümesini sürdürmektedir.

Stoklu üretim sistemine göre çalışan Ar-Yıldız, ürünlerinin arz talep durumlarını göz önünde tutmakta, üretimini, marka dostlarının en çok tercih ettikleri ürünleri her zaman bulabilecekleri şekilde yönetmektedir. Başta çatal, bıçak, kaşık, tencere, çaydanlık ve sofra aksesuarları olmak üzere6.000'i aşkın ürün çeşidi ile Türkiye'nin hemen hemen tüm şehirlerindeki seçkin mağazalara dağıtım yapmakta; her satış noktasında yüksek kaliteyi çağrıştırmakta; Ülkemizin bütün bölgelerinde bulunan bayi ağıyla gücünü sektörüne kanıtlamaktadır.

"Müşteri" ve "verimlilik" odaklı bir yönetim anlayışı içinde çalışmalarını sürdüren Ar-Yıldız, bugüne kadar personel eğitimine verdiği önem ve 'dost canlısı' marka kimliğiyle hedef kitle profilinin zevk ve kalite anlayışına seslenerek güven kazanmıştır. Ve bu güveni 2010 ve 2011 yıllarında üst üste aldığı "Tüketici Kalite Ödülü " ile taçlandırmıştır.

Üretmeyi ve üretimde liderliği başarının temel kaynağı olarak gören Ar-Yıldız, "kalite ve güven"ikilisinden hiçbir zaman ödün vermeden çalışmakta; üretim kalitesinin ve kullandığı teknoloji gücünün dünya standartlarına uygunluğunu "2011 European Union Quality Awards" ile tescillenmesinin gururunu yaşamaktadır.

Sıradışı tasarımları ve hizmet anlayışıyla yıllardır fark yaratan Ar-Yıldız; marka dostlarıyla birlikte oluşturduğu dostluk çemberini her geçen gün daha da genişletmektedir.

Bugünden yarını planlayan geniş vizyonunu sofralara keyifle 

taşırken, gerçek bir "mutfak kültürü"yaratmaktadır.


Diğer Ürünlerimiz için 
ArYıldız Sizlere Hediyesine Gelince


Kampanya şartlarını yerine getiren ve çekilişte 1.olan kişiye 2.4 lt İris Tencere hediyemiz olacaktır.
KAMPANYA KATILIM ŞARTLARIMIZ 


** Çocuğunuzu dünyaya getirdiğinizde başınıza gelen ve dünyanın sonu bu olsa gerek 

dediğiniz ,çaresiz hissettiğiniz ilk olay neydi ?


**Aryıldız Court Online Satış sitesine üye olunuz.


**Facebook sayfasını beğenin 

**Twitterdan takibe alın 


Son olarak kampanyamızı duyurun ve gerekli linklerle beraber kampanyamızın altına yorum yapınız.

KAMPANYAMIZ 10 MAYIS 2013 TE  SONA ERECEKTİR.
KARGO ÜCRETİ FİRMAMIZA AİTTİR.
HEPİNİZE BOL ŞANS..

hediyedolu.com ile annelerimize özel hediye seçiyoruzSevgili dostlarım , değerli takipçilerim bugün size , hediye anlamında bir çok hediye alternatifi bulunan http://www.hediyedolu.com sitesini tanıtacağım ve annelere özel bölümünden bugün seçtiğim ürün 

"Tatlı Anne Adayı Sertifikası"

 umarım beğenirsiniz.Ben çok beğendim , çok anlamlı bir hediye olacağı kanısındayım.


                                       


                                     Tatlı Anne Adayı Sertifikası


Eşinize doğum öncesi hediye edebileceğiniz esprili bir armağan...

Sertifika Yazısı;
"Dünyanın en zor mesleğini kendi isteği ile kabul edip,karşılıksız sevgiye ve fedakarlığa hazır olan ve bu süreçte güzelliğine güzellik katan sevgili anne adayımızbu sertifikayı almaya hak kazanmıştır."
Ürün Ebatları
Çerçeve : En: 27 cm  Boy: 33 cm Kalınlık: 1 cm
Sertifika : En: 23 cm Boy: 29 cm


SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

RAINWALKER İLE ÇANTA SEÇİYORUZ

Sevgili dostlarım merhaba , bugün 

http://www.rainwalkeronline.com sitesinden sizler 

için seçtiği çanta ve resimleri aşağıdadır.Ben çok 

beğendim bu modeli , fiyatıda çoook uygun 

kaçırmayın derim.


                          


HAVALE İLE 18 TL  KREDİ KARTI İLE 19 TL KAÇIRMAYIIN  !!!


SATIN ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ

http://www.rainwalkeronline.com/U201,19,bayan-canta-canta.htm