18 Haziran 2012 Pazartesi

Tanacan Kozmetikten 3 kişiye hediyemiz var..
Tanaçan Turizm ve Kozmetik A.Ş. adı altında 1984 yılında kurulan şirketimiz çeyrek asırı aşkın bir süredir sektörümüze hizmet vermektedir. Üründe kaliteyi, serviste güveninirliği ve eğitimde en üst seviyeyi önemseyen tüm kuaför, güzellik salonları, spa, manikür-pedikür-ağda salonlarının vazgeçilmez ihtiyaçları olan sir ağda parafin, makyaj, manikür pedikür, hijyen ve tek kullanımlık ürün ihtiyaçlarını en güvenilir ve kaliteli ürünlerle karşılamak şirketimizin ilkesi haline gelmiştir. Tanaçan kozmetik çalışanları ürün satış öncesi ve sonrası hizmetleri, güçlü ve güvenilir bayilik ve ürün dağıtım ağı, en son teknolojilerle verilen eğitimleri, sağlık bakanlığı onaylı ürünleri, sanayi bakanlığı onaylı cihaz teknik servis danışmanlık ve hizmetleri ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktadır. Ürün, servis, eğitim kalitesinden ödün vermeden sektörün tüm ihtiyaçlarınıda en kaliteli ürünlerle karşılamak, sektörel sorunlara birlikte yanıt vermek Tanaçan Kozmetik A.Ş’nin öncelikli hedeflerindendir.

13 yıl boyunca China Glaze profesyonel tırnak bakımı endüstrisinin koyduğu çıtayı hep geçmeyi başarmıştır. Onlar kendilerini en yüksek ve zengin kalite, moda ve yaratıcı tırnak bakım ve ürünleri sağlamaya adadılar. Renkleri tüm stillerle uyumludur. Renklerini yaratmak için ilhamı Tahiti kıyılarından New York’un gece hayatına kadar uzanan bir coğrafyadan alıyorlar.

Özgün ojeleri için porselenlere parlak bitirişi veren Çini kilini sertleştirici olarak bulundurur. Parlak ojeleri diğer tırnak uygulamalarıyla, uzun ömür, dayanıklılık ve parlaklık anlamında mükemmel bir uyumla çalışır.

Daha uzun ömürlü ve güçlü tırnaklara mı ihtiyacınız var? Tırnak güçlendirici ve geliştirici formülümüzü deneyin.
Daha yumuşak bir deri mi istiyorsunuz? Portakal deri yağımıza bir göz atın.
Ojenizin kalmasından ve favori renginizin gitmesinden şikâyetçi misiniz? ‘No Chip’ üst kaplamamız tam size göre!
Her seferinde kusursuz bir uygulama için yüksek kalite formüllerimizi kullanın.
Hiçbir kelime China Glaze’in mükemmel tırnağınızı tarif edemez.


* Amerika’nın ve Dünya’nın en çok tercih edilen en prestijli ve kuvvetli markalarından biridir.
* Renk seçeneği ve çeşitliliği en geniş olan oje markasıdır.
* Her sene yeni koleksiyonlar ve renkler eklenir.
* China Glaze isim anlamıyla China Cini,Porselen, Glaze ise ışıltı,parlaklık demektir. Yani Porselen parlaklığında tırnaklar!
* China Glaze ojeler çok kolay sürülür, fırça darbesi bırakmaz. Tek kat sürmek yeterlidir. Kreme gerek yoktur. Bu da ojenizi daha çok kullanabileceğiniz anlamına gelir.
* Bu sebeple China Glaze ojelere ismini veren ve bu markanın en önemli özelliği olan parlak bitirişi veren Çin kilini sertleştirici olarak kullanırız. Bu madde ojenizin tırnağın üzerinde çok uzun ve kuvvetli bir tutuculuk yapmasını sağlar. Alt ve üst kaplama(Top/base coat) ile birlikte kullanıldığında ojenin ömrü uzar, 4-5 gün ömrü vardır.
* İçindeki kristal parçacıkları ve Bilye kapak özelliği sayesinde ojenizin ömrü uzun olur, şişe içinde kuruma yapmaz! Bir şişeden tam verim alabilirsiniz!
* China Glaze ojeler ile Ebru Sanatını uygulayabilirsiniz. China Glaze ojelerin kimyası Ebru Sanatı için uygundur.
* China Glaze Tırnak bakım ürünleri ile tırnağınıza her anlamda yardımcı olabilirsiniz. Daha uzun ömürlü ve güçlü tırnaklara mı ihtiyacınız var? Tırnak güçlendirici ve geliştirici formülümüzü deneyin. Daha yumuşak bir deri mi istiyorsunuz? Portakal deri yağımıza bir göz atın. Ojenizin kalmasından ve favori renginizin gitmesinden şikâyetçi misiniz?‘Kalkma yok!’ üst kaplamamız tam size göre! Her seferinde kusursuz bir uygulama için yüksek kalite formüllerimizi kullanın.
* China Glaze Amerika’da çok popülerdir. Hollywood yıldızlarının bir kısmı düzenli olarak China Glaze kullanmaktadırlar. Buna en iyi örnek son ‘ Bad Romance ‘ Klibinde 70576 Liquid Leather ojesini kullanarak klip çeken ‘Lady Gaga’dır. Çatlayan ojemiz hakkında biraz bilgi verelim;
Tırnağın üzerinde doğal ‘çatlama’ hareketinde bulunan ojeler sizi büyüleyecek. Çatlayan ojeleri alt/üst kaplama ve diğer bir China Glaze oje ile birlikte rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Çatlayan ojeyi tek başına değil,  dilediğiniz başka bir China Glaze oje ile kullanmalısınız. Seçtiğiniz rengi bir tabaka tırnağınıza uygulayıp kurumasını beklemelisiniz. Daha sonra çatlayan ojeyi uygulayabilirsiniz. İşte uygulama videosu:


Aşağıdaki resimde görmüş olduğnuz  HOT LAVE LOVE RENK ÖJE  3 kişiye hediyemizdir.

Çekiliş Katılım Koşulları;SON KATILIM : 05.07.2012'dir.

Kargo ücreti değerli firmamıza aittir.

ONLİNE SATIN ALMAK İÇİN  TIKLAYINIZ