16 Haziran 2012 Cumartesi

RAVİİ COLLECTİONDAN , 1 GÖMLEK 1 DE KRAVAT HEDİYEMİZ VAR..


Katkılarından dolayı Kadir beye teşekkür ederim.

RAVİİ COLLECTİON GÖMLEKLERİ SİZLERE BİR ÇOK GÖMLEK ÇEŞİTLERİ İLE HİZMET SUNAR. RENGARENK GÖMLEKLERİ İLE HER CEKETİN ALTINA GİYEBİLECEĞİNİZ GÖMLEKLERİN ÜRETİMİNİ YAPMAKTADIR. GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ İLE BİR ÇOK GÜZELLİĞİ BİR ARADA BULUNDURUR. SİZİN İÇİN SİTEDEN BEĞENDİKLERİMİZ;


KAMPANYAMIZDA  AŞAĞIDA GÖRMÜŞ OLDUĞUNUZ ,   BU  ŞIK GÖMLEK VE KRAVAT HEDİYEMİZ OLACAKTIR.


KAMPANYA ŞARTLARIMIZ;
İZLEYİCİM OLUYORSUNUZ İLK ÖNCE
1.From İstanbul Shirt Gömlek  sayfasını beğenmek
2.ve son olarak kampanyayı facebook  sayfanızda ve blog ta duyurma linkleri ile birlikte ad soyad mail adresinizi yorum kısmına bırakmak. kargo alıcıya aittir..
Son katılım 10 Temmuz 2012 'dir

Queen Elizabet ile salyangoz kremi hediye ediyoruz.


Queen Elizabeth Kozmetik 2008 yılında kuruldu, yaptığımız bütün çalışmalarda konusunda uzman kadrolar barındıran ve tecrübeli çalışanların olduğu çözüm ortaklarıyla ve profesyonel danışmanlarla kozmetik sektöründe devrim niteliğinde atılımlar yapıyoruz. "Kaliteli Kozmetik Mutlaka Pahalıdır" fikrinin doğru olmadığını kanıtladık. Kaliteden de ödün vermeden... Bu atılımları bir adım daha ileriye götürerek Organik Kozmetik konusunda ciddi yatırımlar yapıp, konunun ne kadar önemli ve zaruri olduğuna dikkat çekmek istiyoruz. Öncelikle "Organik" kavramı üzerinde ciddiyetle durmakta fayda var.

"Kavram Karmaşası" bütün dünyada fırsatçılığın bir sonucu olarak tüm alanlarda egemen olabiliyor. Kozmetik sektörü de fırsatçılığa ve kolaycılığa çok açık bir sektördür. Bunun en tipik örneklerinden birini doğal ürün alanında yaşamaya başladık diyebiliriz. Yaşadığımız çevreyi kirletici ve yokedici maddelerin yıllarca düşüncesizce-dikkatsizce kullanımının günümüzde doğal dengeyi altüst etmesi ve hepimizi direkt etkilemeye başlaması, doğal ürünlere olan ilgiyi oldukça arttırdı. 

Queen Elizabeth Kozmetik olarak bizler, Organik Kozmetik alanında yaptığımız ciddi çalışmalar sonucunda, doğanın en değerli maddelerini kullanarak piyasaya sunmayı hedef edindik ve bunun gerçekleşmesi için bütün gücümüzle çalışmaktayız. Kısa bir süre içerisinde herkesi gerçek anlamda Kaliteli ama Pahalı Olmayan Organik Kozmetik ile tanıştıracağız.
ÜSTELİK ÇOK UYGUN VE HEMEN YAKININIZDA

GELELİM KAMPANYAMIZA 

KAMPANYAMIZ SONUNDA 2 ŞANSLIMIZA Anti-Aging Etkili Salyangoz Kremi HEDİYE 

ŞARTLARIMIZ 
FACE SAYFAMIZI BEĞENMENİZ 
-- KAMPANYAYI BLOG TWİTTER VEYA BLOGUNUZDA PAYLAŞMANIZ :)
SON KATILIM 30 HAZİRANDIR

KARGO ÜCRETİ KAZANAN'A AİTTİR.

Yaz Sıcaklarında Kazanmaya Ne Dersiniz ? Uğur Soruyor, Bilen Kazanıyor !Merhaba dostlarım , çok güzel bir kampanya duyurusu ile karşınızdayım.Sizde bu postu okuduktan sonra benimle aynı fikire varacaksınız eminim.
18 Haziran - 07 Temmuz 2012 tarihleri arasında Uğur size sorular soracak.
Eğer Uğur'u iyi tanırım diyorsan hemen ön kayıt formunu doldur ve yarışmaya sen de katıl.


Unutma en çok doğru cevabı veren ve en yüksek puanı kazanan
ilk 5 kişi büyük ödüllerden birini mutlaka kazanacak.


http://on.fb.me/ugursoruyor


İşte Uğur´un Kazananlara Ödülleri
1. Kazanan 1 Adet UCF 210 SSL A++ Derin Dondurucu
2. Kazanan 1 Adet UCF 150 SSL A++ Derin Dondurucu
3. Kazanan 1 Adet Su Sebili
4. Kazanan 1 Adet Izgaralı Mikrodalga Fırın
5. Kazanan 1 Adet Izgaralı Mikrodalga Fırın


Hediyeleri detaylı incelemek için www.ugur.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.Uğur Soğutma Facebook Sayfaıs: https://www.facebook.com/ugursogutma