28 Şubat 2012 Salı

www.bayanicgiyim.com ile 2 kişiye ikili takım hediyemiz (SONA ERDİ)

Yeni bir kampanya ve firma ile karşınızdayım .8 Mart Kadınlar Gününe Özel kampanyamız.
 
 

Tekstil sektöründe yaşamış olduğumuz 10 yılı aşkın tecrübemiz ve ihracat kalitemizle Türkiye'de sadece bayanlara özel bir web sitesi hazırladık.

 Amacımız bayan ic giyiminin sıra dışı, canlı , sexy ve farklı olabileceğini herkese anlatmaktır. Dünya döndükçe bir takım alışkanlıklar yerlerini kişisel zevklere brakmaktadır. Bizde kişisel zevklerinizi kısıtlamadan ve iç dünyanızı değiştirmek adına böyle bir site kurduk.

 Halen firmamız Yurt dışına kendi ürünlerini ihrac etmekte ve sürekli yeni ürünlerle piyasasını genişletmektedir. İnternet üzerinden satışlarımız 2005 yılından bu yana yüzlerce müşterimize kesintisiz  olarak sürmektedir.

 "Sadece Bayanlara Özel" kampanyamızla tüm iç giyim  alışkanlıklarını değiştirmek isteyenlere sitemizin kapılarını açıyoruz.

 KATEGORİLERİMİZ
 
VEDE DAHA BİRÇOK FARKLI ÜRÜN YELPAZESİ İLE KALİTELİ ÇAMAŞIR ÇEŞİTLERİ....
 
MARKALARIMIZ

GELELİM KAMPANYAMIZA 
KAMPANYAMIZ SONUDA 2 KİŞİYE Terry Pau İkilİ Takımı HEDİYE


KATILIM ŞARTLARIMIZ;

* BLOGUMUN İZLEYİCİSİ OLMANIZ

* SİTEMİZE ÜYE OLMANIZ  BURDAN

* FACE SAYFAMIZI BEĞENMENİZ VE PROFİLİNİZDE PAYLAŞMANIZ TIK TIKK
* TWİTTER SAYFAMIZI TAKİP ETMENİZ  TIK TIK

KAMPANYAYI BLOGUNUZDA DUYURMANIZ

BLOGUNUZ YOKSA FACE VE TWETTERINIZDA PAYLAŞMANIZ...

Kargo değerli firmamıza aittir :)

SON KATILIM 8 MART


Magic Live Fresh Akıllı Poşet ile 5 Kişiye Hediyemiz Var.(SONA ERDİ)

Yepyeni bir firma ile karşınızdayım. Bu Poşetler akıllı, sebze ve meyvelerin uzun süre dayanıklılık göstermesini , bozulmasını önlüyor.Kadınlar gününe özel çekilişi yapacağım.Şimdiden desteklerini esirgemeyen tüm takipçilerime teşekkürlerimi sunarım.


Maraton Plastik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şirketi 2008 yılından itibaren süren gıdaların ambalajlanması konusundaki Ar-Ge çalışmaları neticesinde 2011 yılında taze sebze, meyve ve çiçeklerin hasat sonrasında tazeliklerinin ve besin değerlerinin uzun süre korunabilmesini sağlayan akıllı naylon poşetlerin üretimine başlamıştır.
Nefes alabilen Magic Live Fresh Modifiye Atmosfer  naylonu içerisine konulan meyve, sebze ve çiçeklerin hasat ve sevkiyat sürecini yüksek kaliteli ve güvenli standartlarda tüm yönleriyle yürütür. Tarım ürünlerinin hasat sonrasında uğradığı kayıpları en aza indirir.
Evsel kullanımdan, kara ve deniz sevkiyatlarına kadar  geniş bir kitlenin ihtiyacına cevap veren Magic Live Fresh Modifiye Atmosfer naylon sebze ve meyvelerini uzun süre tazeliğini bozmadan muhafaza etmek isteyen müşterilerimiz için son derece kullanışlı bir üründür.
Firmamız, çağın getirdikleriyle birlikte değişen, yenilenen müşteri ihtiyaçlarına sürekli olarak en doğru, en kaliteli yanıtı Ar-Ge çalışmaları sayesinde verir ve geleceğin ihtiyaçlarını da belirleyerek geleceğe yönelik çözümleri bugünden sunar.
ISO 9001:2008 Kalite Sistem belgesine sahip olan Maraton Plastik, Çevre Yönetim Sistemi ISO-14001:2004 belgesine de sahiptir.

Magic Live Fresh Teknolojisi

Taze meyve ve sebzelerin hasat sonrası dayanma sürelerine etki eden en önemli faktör canlı olmalarıdır. Her ne kadar besleyen ana gövdeden ayrılsalar da diğer canlı varlıklardan farklı olarak  biyolojik aktivitelerini sürdürürler. Meyve veya sebzemiz dalında iken, solunumda kullandığı besin maddelerini bir taraftan fotosentez yaparak üretmektedir.

Ancak, dalından koptuktan sonra artık besin kaynağı kesilmiştir. Bu nedenle, solunumda bünyesinde depo ettiği besin maddelerini kullanırlar.Bu şekilde giderek kendi kendini tüketmesi söz konusudur. Ürün metabolizması yani solunumu ne kadar hızlı ise o kadar çabuk bozulur. Magic Live Fresh Modifiye Atmosfer naylonu  iç ortamda, karbondioksit (CO2 ) ve oksijen (O2) gaz geçirgenliği ile her ürün için tolere edebileceği O2 ve CO2 gaz konsantrasyonlarını ayarlar. Böylelikle poşet içerisindeki solunum hızı yavaşlatılmış olan sebze ve meyvelerin  olgunlaşması gecikir, depolama ve raf ömrü uzar.
Etilen, bitkide sentezlenen doğal bir bitki hormonu olup hastan sonra bitkinin kalitesinin korunmasında önemli bir faktördür. Birçok büyüme hormonunun aksine etilen gaz halindedir. Doğada çok önemli bir görevi vardır. Geri çevrilmesi mümkün olmayan bu görev bitkilerin doğması, büyümesi ve ölmesidir.
Çok düşük miktarı bile bitkinin gelişimi ve meyvenin olgunlaşması üzerine oldukça etkilidir. Yeşil dokunun buruşması, protein ve klorofil kaybının hızlanması, kuruma ve çürümeye karşı duyarlılığın artması gibi olumsuz etkileri olan etilen gazının ürünün kalitesinin uzun süre korunması açısından ortamdan uzaklaştırılması son derece önemlidir.

Magic Live Fresh Modifiye Atmosfer naylon,

Etilen ve Diğer Zararlı Gazları Uzaklaştırır
Meyve, sebze ve çiçekler hasattan sonra etilen gazı çıkarır. Bu etilen gazına maruz kalması sonucunda meyve, sebze ve çiçeklerde yaşlanma ve bozulma hızlanır. Magic Live Fresh naylonu etileni ve olgunlaşmayı hızlandıran diğer gazları (etil alkol, sülfürik asit, amonyumlar gibi..) yapısında  bulunan doğal mineraller sayesinde, iç duvarına emme ve dış atmosfere çıkarma özelliğine sahiptir.
Nefes Alır
Magic Live Fresh naylonu gaz geçirgenliğine sahip özel film yapısı sayesinde, ürünün solunum hızına uygun olarak iç ortamdaki O2ve COoranını dengeleyerek ürün için en uygun Atmosfer koşulları sağlayarak bozulma sürecini yavaşlatır.
Anti-Sisleme Uygulaması
Anti-sisleme tedavisi uygulayarak küf ve bakteri oluşmasını engeller ve içersindeki nem oranını en aza indirir.
Vitamin Değerleri Korunur
Sebze ve meyvelerin C vitamini seviyelerini korumaya yardımcı olur.
VEEE GELELİM KAMPANYAMIZA 
ŞARTLARIMIZI YERİNE GETİREN 5 KATILIMCIMIZA Magic Live Fresh ÜRÜNÜMÜZ HEDİYE 
HER PAKETTE 10 ADET POŞET BULUNMAKTA VEDE DEFALARCA KULLANILABİLMEKTEDİR..

. Bu ürün meyve ve sebzelerinizi daha uzun süre taze tutuyor. saklama süresini 3 kat uzatıyor... 
ŞARTLARIMIZ OLDUKÇA BASİT

* BLOGUMUN İZLEYİCİSİ OLMANIZ


* SİTEMİZİ ,FACE VEYA TWİTTER HESABINIZDA PAYLAŞMANIZ BURADAN TIKKK VEDE SİTE GİRİŞİNDEKİ EKRANDAN  FACE HESABIMIZI BEĞENMENİZ....( BİZİM FACE SAYFAMIZ YALNIZ SİTEYE GİRDİĞİNİZ AN ÇIKAN FACE SAYFADIR... AYNI İSİMLE OLAN DİĞER SAYFALAR BİZE AİT DEĞİLDİR.)
* SON OLARAK İSE KAMPANYAMIZI BLOG VE FACE HESAPLARINIZDA PAYLAŞMANIZ...

KARGO FİRMAMIZA AİTTİR VE SON KATILIM 8 MART