10 Temmuz 2021 Cumartesi

Evinizinde Büyük Bir Tamamlayıcı: Konsol


Evlerin en çok kullanılan yaşam alanı olan salon, mutfak ve yemek odalarında eşyalarınızı daha uyumlu göstermek amacıyla bazı alternatif dekorasyon fikirlerine başvurabilirsiniz. Bu dekorasyon fikirlerinin çoğunda yardımcı öge olarak konsollar kullanılır. Bu ürünler; renk 
renk olmaları, farklı dizayna elverişli yapıları ve her tarza uygun modelleri ile stil sahibi her evin en göze çarpan ürünü olarak öne çıkar. Kendi evinin iç mimarı olmak isteyen herkes, modası asla geçmeyen alternatif dekor ürünlerine göz atarak evini daha modern hale getirebilir. İşte evini yeniden düzenlemek isteyenlere bazı 
konsol kullanım fikirleri ve tercih ipuçları: 

Zerafetin Ve Şıklığın Mobilyası: Konsollar 

Geçmişten günümüze çoğu evde kendisine yer bulan konsol modelleri, modası asla geçmeyen ve her yıl kullanılan mobilyaların başında gelir. İster evinizin girişinde, ister antrelerinizde, isterseniz de yemek odalarınızda kullanım olanaklarıyla bu mobilyaları canınız nereyi isterse oraya taşıyarak evinizi her istediğinizde yeniden dekore edebilirsiniz. Ayrıca konsollar yalnızca görüntüsüyle değil, geniş işlevsel özellikleriyle de evlerin vazgeçilmez eşyalarıdır. Sunduğu depolama alanı ile bir yandan dolap vazifesi görürken, diğer yandan ise üzerine koyacağınız objeler ve çerçeveler ile mutluluğu çağrıştıran anlarınızı taşıma görevini üstlenir. Zarafeti ve şıklığı simgeleyen bu mobilyayı hem minimal evlerinizde hem de daha geniş ve gösterişli evlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. 
Konsol Seçiminde Püf Noktalar 

Konsol takımları, geniş bir ürün yelpazesine sahiplerdir ve bu nedenle diğer mobilyalarınızla uyumunu da unutmayarak işe başlamalısınız. Ardından ise seçtiğiniz modeli hangi alanda kullanacağınıza karar vermelisiniz. Yemek masasında yer kaplayan eşyaları koyacak bir yer arıyorsanız ve yemek odası konsol modellerinden yana tercihte bulunacaksanız, dikkat etmeniz gereken en önemli nokta genişlik ve boyut olmalıdır. Antre ve salonlarda kullanılacak modellerin seçiminde ise renk kritik bir önem taşır. Beyaz tonlarda seçilen ürünler, sağladığı dinginlik ile evinize ferah bir hava katacaktır. İskandinav tarzda seçilen modeller ise sade, elegan ve samimi havaları ile evinize entelektüel bir hava katacaktır. Eğer evinizde cool bir hava isterseniz de renkli ve nude tonlardan yana tercihte bulunabilirsiniz. Ürününüzün üzerine asacağınız bir konsol aynası ise her nerede kullanmak isterseniz isteyin, şık bir görünümün en büyük destekçisi olacaktır. 
Konsol Modellerinde Son Trendler 

Her geçen gün değişen dünya ile birlikte zevkler ve tarzlar da değişim gösterebiliyor. Özellikle ev dekorasyonlarında yeni trendler ortaya çıkıyor ve çağa ayak uydurmak kaçınılmaz oluyor. İster klasik, ister modern eşyalarla döşenmiş evlere sahip olun; evinize istediğiniz her an modernlik kazandırmak sizin elinizde. Konsol seçeneklerinde bulunan geniş model yelpazesi, sizlere eviniz için trendleri yakalama fırsatı tanır. Son zamanlarda oldukça popüler olan, klasik ve sıcak duruş sağlayan ceviz renk yüzeye sahip modeller ile evinizin sofistike yapısına destek sağlayabilirsiniz. Yeni çıkan ve güçlü bir estetik duruşa sahip bu modeller, evinize bir yandan modernlik verirken diğer yandan ise siz ve misafirlerinizin en mutlu anlarına ortak olmaya devam ediyor. Dar evler için katlı ve bol çekmeceli ürünler, sağladığı samimi ve zarif görüntü ile hem eşyalarınızı sığdırmanıza yardımcı olup hem de evinize trendleri taşımış oluyor. Konsol fiyatları ise üründe kullanılan malzemenin farklılığına, tasarım inceliklerine ve boyutuna göre farklılık gösterebiliyor. Divanev, barındırdığı geniş ürün yelpazesi ile evinizin her tarzına uygun, mobilyalarınızın rengine ve duruşuna ayak uyduracak konsollara ulaşmanızı kolaylaştırıyor. Siz de evinizin her köşesine uygun modelleri incelemek, uygun fiyat ve geniş ürün seçme şansıyla kendinize en uygun modeli bulmak için hemen Divanev'i ziyaret edebilirsiniz. 

 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder