1 Ağustos 2021 Pazar

İF Diyeti Nasıl Yapılır ? 2 ayda 20 kilo nasıl verilir ?

 

Altı öğün beslenmeden nasıl üç öğüne düştüm bende bilmiyorum :) Aslında biliyorum ! Ekmeği tamamen kesince, iştahımda azaldı.. Beni yemeğe iten ekmekmiş, o bağlılık yaratan bir yiyecekmiş.. Evet evet Canan Karatay'ın sözüne geldim :) Ekmek kötü demiyorum, ben bir uzmanda değilim. Dediğimi yapında demiyorum. Diyet yaparken tecrübelerini anlatan bir kişiyim.. Size listelerde vermeyeceğim, şu kadar gram peynir, şu kadar kaşık baklagiller yemeği demeyeceğim. Çünkü benim kilom, yaşım, uyandığım saat, hastalıklarım, sevdiğim yada sevmediğim yiyecekler sizinle aynı değil. Benim beslenme listem bana özel, diyetisyenim ile ortak oluşturduk bu düzeni ve yeme saatlerini. Ayrıca o günkü moduma göre tabak hazırlıyorum. İştahsızsam daha minik pasta tabağı kullanıyorum , gözüm doysun istiyorsam büyük servis tabağını bir güzel yeşillik ve sebze ile dolduruyorum.  Online Diyetisyen ile devam ediyorum 2. ayım doldu. Sıkı durun 60 gün oldu başlayalı ve verdiğim kilo tam tamına 21.000 gram , yani -21 kilo Instagramdan takip eden sıkı takipçilerim haftalık bilgilendirme postlarımı görüyorlar, hikayelerden neler yediğimi de görüyorlar. En çok bilgilendirmeyi oradan yapıyorum çünkü !!!  

Diyetasistan diyetsiyenleri ile whatssapp üzerinden her gün görüşerek neler yediğimi fotoğraflayıp gönderiyorum. Bana normal gelen tabak uzman gözüyle bakan diyetisyen hanıma fazla gelebiliyor ve anında müdahale ile fazla olan ürünü çıkarıyorum. Mesela diyor ki, 10 tane zeytin varken tabağında 2 tam cevizi yeme çünkü ikisi de yağ grubu ve ceviz o an için gereksiz !! Yada tabağımdaki yağlı peynirlere hemen müdahale geliyor :) Online diyet işine sardım tam bana göre bir diyet biçimi, sürekli kontrolde olmayı seviyorum :) En güzel yanı ise haftalık tartı ve mezura bilgilendirilmesi yapmak. Diyetisyenim ve ben sonuçlardan çok memnunuz her şey yolunda gidiyor..

SAAT 12.00 ÖRNEK MENÜLERİ
Günde 2 öğün besleniyorum saat 12 de kahvaltı yapıyorum, 18 de akşam öğünümü yiyip günü sonlandırıyorum. Aralarda su, kahve, maden suyu serbest. Katı gıda yemediğin sürece sıvı serbest. İstersen uyanınca Türk kahvesi iç, sonra kahvaltı yap sana kalmış. Günde 1 kere meyve tüketiyorum saati yine bana kalmış , bazen kahvenin yanında tüketiyorum, bazende sade tüketiyorum. Listemde ekmek var ama ben tüketmek istemiyorum, boşluğunu hissediyor muyum peki ?? H A Y I R ekmek olmasada olur moddayım :) Yediklerim ortada fotoğrafladım, ben doya doya AÇ KALMADAN, AÇ KALKMADAN Z A Y I F L I Y O R U M ...!!!  
Ayrıca Glifor (şeker ilacı) raporlu hastasıyım , 3. derece Karaciğer yağlanması ile MORBİD OBEZ biriydim. O yüzden corona aşımı erken oldum, morbid obezlere tanınan haktan dolayı ( Ankara Şehir Hastanesi 20 Nisan 2021 tarihli ölçümüm 120,40 kilo) Son karaciğer ultrasonunda 22 Temmuzda baktırdım 2.dereceye düşmüş yağlanmam ve ultrasonumu çeken radyoloji doktoru CANAN NE YAPIYORSAN AYNEN DEVAM ET , 4 CM KARACİĞERİN KÜÇÜLMÜŞ DEDİ 21 CM DEN 17 CM'E DÜŞMÜŞ. ( Aralıklı Orucun Mucizesi)

AKŞAM 18.00 ÖRNEK MENÜLERİ
Gelelim bu hizmetin bir bedeli var !!! Aylık sadece benim vereceğim kod ile 89 TL !!!! Normalde 99 TL .Diğer diyetisyenler en az 300 liradan fiyat veriyorlar, aylık online diyet hizmetlerini. Herkese saygım sonsuz, sonuçta okumuşlar bilgi sahipleri, elbette serbest piyasa .. İsteyen istediği fiyatı söyler !! Ama ben cebimide düşünmek zorunda olduğum için Diyetasistan ile çalışmaya başladım. 300 lirayı bir aylığına başka diyetisyene vereceğime, diyetasistanda 3 ay hizmet almış oluyorum :)  Çok memnunum, fotoğraf atınca hemen dönüş geliyor, bazen hocam sesli konuşarak mesaj atıyor. Şimdi ben yüksek kilolu olduğum için verdiğim 10 kiloyu 20 kiloyu bedenimde fark edemiyorum. Öncesi sonrası gönderiyorum, hocam hemen fark ediyor. Üst bölgeden, göbekten ve bacaklardan incelmişsiniz diye tebrik ediyor. Kendilerinden takipçilerim içinde 10 liralık bir indirim kaptım.
Linki en alta ekliyorum, tıklayınca sayfa açılacak ve form çıkacak önünüze onu güzelce doldurun. Ödeme kısmına gelince, promosyon koduna bitişik olarak  Canan10 yazarsanız ödeyeceğiniz rakam 89 TL ye düşer. Ben şimdiden 2 aylık daha sipariş ettim ve etrafımdaki çoğu kişiyi de bu hizmetten yararlandırdım. Evden çıkamıyoruz hastalıktan dolayı, diyetisyenimizi cebimizde taşıyoruz 30 gün boyunca. Müthiş bir hizmet , keşke daha önce tanışsaydım diyorum.


1 yorum:

  1. ya varya süpersin tatlım tebrik ediyorum ben sanki ıf diyeti yapamam gibi geliyor bana :)

    YanıtlaSil