24 Kasım 2020 Salı

Tektaş Pırlanta YüzükTakı denince akla gelen ilk şey pırlantalar oluyor. Değerli mücevher klasmanında yer alan pırlantalar, aşkla birlikte anılıyor. Tektaş pırlanta yüzük modellerindeki ışıltı sadece göz kamaştırmıyor aynı zamanda aşkı ve mutluluğu etrafa yayıyor. Mutluluk veren pırlantalar, yüzük formunda çok seviliyor, her stile uyum sağladığı için çok kullanılıyor. Birçok takı giyilen kıyafete göre değiştirilirken tektaş pırlanta yüzüklerin her zaman her kombine uyum sağlamak gibi bir avantajı bulunuyor. Kadınlar kendilerine güç veren pırlantalarını daima parmaklarında taşıyabiliyor. Doğanın tüm gücünü taşıyan, tasarımcıların zarafet ve ışıltı kazandırdığı pırlantalar, mutlulukla birleştirildiğinde anlamlı bir takıya dönüşüyor, kadınların en sevdiği takı olarak yaşamlarında yer alıyor. Hemen her kadın pırlantayı sever ve pırlantanın ışıltısından güç alır. Diamond Box bu gücü tasarımlarla zenginleştiriyor, önemli anların şahidi olmasını sağlıyor.  

Mutlu Beraberliklerin Şahidi Tektaş Pırlanta 

Kalpten kalbe giden yolculukların mutlu şahidi alyanslarla birlikte tektaş pırlantalardır. Tektaş pırlanta yüzükler, en çok ikili özel ilişkilerde öne çıkıyor. Aşkın, sevginin temsilcisi kabul edildiğinden Sevgililer Günü, Anneler Günü, yıldönümü, yaş günü gibi özel günlerde ve elbette evlilik tekliflerinde en ışıltılı haliyle ortaya çıkıyor. Diamond Box, tektaş pırlanta serisinde çok özel ve romantik tasarımlarına yer verirken, özel günleri unutmuyor, herkesin beğenisine hitap edecek tasarımlar sunuyor. Kimi kadın minik, sade bir tektaş severken kimisi ise biraz daha gösterişli, büyük tektaş yüzük sevebiliyor. Diamond Box koleksiyonlarında sade, zarif, ihtişamlı olmak üzere pek çok model bulunuyor. Her kadının yaşam stiline ve her bütçeye uygun tektaş yüzük satın almak mümkün.  

Tektaş Pırlanta Yüzüklerde Efsane İndirim 

Pırlantada birçok tasarım ve form olmasına karşın tektaşlar hep özel bir yerde duruyor. Yüzük, kolye ve küpe tasarımlarında tektaş cazibesi göz kamaştırıyor. Tektaş yüzüklerdeki zarif ışıltı fiyatlara da yansıyor. Diamond Box, en uygun tektaş modelleriyle tüm kadınların, tüm çiftlerin tektaş ışıltısını hissetmesini sağlıyor. Özel günlerde yapılan kampanyalar ve yıl boyunca sunulan fırsatlarla herkes tektaş pırlanta büyüsüyle tanışabiliyor. Sizler de tektaş pırlanta yüzük almaya hazırlanıyorsanız eğer Diamond Box koleksiyonlarını incelemeyi ve cazip fırsatlardan yararlanmayı ihmal etmeyin. 

Hacimli ve Uzun Kirpiklere Giden YolHer ne kadar hem aynı makyaj ürünü için hem maskara hem de rimel kelimelerini kullanmaya alışmış olsak da, aslında bu ikili özellik olarak birbirinden biraz farklı. Göz makyajı dediğimiz zaman makyaj çantalarının olmazsa olmazı rimel, 19. yüzyılda vazelin ile kömür tozunun karıştırılması ile Eugene Rimmel tarafından güzellik dünyasına kazandırılmış bir ürün. Sonuç olarak adını da bu kişiden alan rimel maskaraya göre daha yumuşak ve likit kıvamda diyebiliriz. Kozmetik dünyasında ise çoğu zaman maskara ismini daha sık duyabiliyoruz. Makyaj çantamızın vazgeçilmez parçasıyla ilgili başka ilginç bilgiler duymak ister misiniz?

 

Geçmişten Bugüne Rimel

 

Kozmetik dünyası şimdiki halini alana dek elbette çok ilginç ve zorlu yollardan geçti. Tarihe baktığımızda kadınların güzelleşmek adına pek çok tuhaf şey yaptığını görebiliyoruz. Örneğin, bir kaynağa göre, Romalı kadınlar daha güzel ve çekici gözlere kavuşmak için gözlerine içinde zehirli maddelerin bulunduğu bir yağ karışımı damlatıyordu. Elbette bu pek de iyi bir sonuç vermedi ve zamanla evrilerek kömür gibi maddelerin göz güzelliği için kullanılmasına dönüştü. Gözlerine katran sürerek daha iri bir görünüm elde etmeye çalışırken kör olan kadınları da saygı ile anıyoruz. Çünkü onların sayesinde günümüzde eyeliner ve maskara gibi makyaj ürünlerinin ilk adımları atılmış oldu.

 

Rimelsiz bir makyaj çantası düşünemeyiz. En az makyaj yapan kadınların bile çantasında muhakkak bir şeffaf rimel vardır. Jel kıvamıyla gün boyu doğal bir görünüm sağlayan bu rimel, çoğu zaman renkli rimel öncesinde baz olarak sürülerek kirpiklerin daha hacimli ve uzun görünmesini de sağlıyor. Rimel çeşitleri dediğimizde kozmetik dünyası hele ki son trendlerle oldukça renkli. Özellikle sonbahar ve kış döneminde takma kirpik etkisi yaratacak oranda yoğun rimel sürmek moda. Tam istediğiniz gibi bir maskaraya kavuştuktan sonra sıra, onu doğru şekilde sürmeye geliyor. İşte bu noktada makyaj hile ve tüyoları devreye giriyor.

 

Makyaj Tüyolarını Kim Sevmez ki?

 

Makyaj tüyoları her zaman işe yarar. Örneğin, rimelinizi sürerken farkında olmadan tüpün içine fazla sokup çıkartanlardansanız, fırçanızın çabuk kurumasına şaşırmayın. Göz makyajındaki en büyük hatalardan biri de bu. Sürme aşamasında tüpten olabildiğince az çıkarın ve fazlalığı kenarına sıyırarak kullanın. Daha az kuruduğunu göreceksiniz.

 

Makyajın en güzel aşamasında, onca allık, fondöten ve fardan sonra rimelin göz çevresine bulaşması kadar sinir bozucu başka bir şey olamaz! Ama çözümü var. Makyaj yaparken göz çevrenize, özellikle göz altına peçete yerleştirirseniz, bulaşmayı engellemiş olursunuz. Rimel sürerken aşağıya doğru bakmayı da unutmayın. Bu yöntem sayesinde göz kapağınıza yayılma olasılığını ortadan kaldırmış olursunuz. Ve tabii, bir de kaşık yöntemi var! Göz altına yerleştireceğiniz bir kaşık, yine bulaşmayı engelleyecek ve rahatlıkla sürmenizi sağlayacaktır.Rimel Deyince Akla Golden Rose Gelir

 

Farklı özelliklere sahip en iyi makyaj ürünleri ve uygun rimel fiyatları ile Golden Rose her zaman yanınızda! GR Nude Look Full Volume Definitive Mascara – Maskara, eşsiz formülü sayesinde kirpiklerinizi daha hacimli, uzun ve belirgin etki katarken mükemmel fiber fırçası ile kolayca uygulanır ve gün boyu etkisini kaybetmeyen bakışlar sağlar. Eğer siz de hacimli, dolgun ve ekstra uzun kirpiklere sahip olmak istiyorsanız, GR False Lashes Mascara – Maskara’ya bayılacaksınız. False Lash Mascara özel fırçası ve özel formülü ile her kirpiği ayrı ayrı kaplayarak daha dolgun, daha uzun ve kıvrık bir etki yaratır. Çabuk kuruyan ve bulaşmayan bir maskaraya ne dersiniz? GR Smokey Lashes Mascara – Maskara tüm bu özellikleri ve daha fazlasını size sunuyor. Yoğun siyah rengi ile gün boyu göz alıcı ve derin bakışlara sahip olmak artık çok kolay. Kusursuz bir göz makyajı için ihtiyacınız olan her şey Golden Rose’da!