12 Ekim 2020 Pazartesi

Profesyonel El ve Ayak Bakım Ürünleri

Herkese merhaba arkadaşlar, yeni keşfim olan bir firma ile karşınızdayım. Lekure Medikal ürünleri 2016 yılında Hakan ve Funda Kurtuluş tarafından üretilmiştir. Firmanın ürünleri,  güzellik salonlarında profesyonel el ve ayak bakım ürünleri olarak kullanılmaktadır. Türkiye medikal kozmetik ürünleri piyasasında iyi bir konuma sahiptir. Ankara merkezlidir.

Ürünlerden bahsetmek istiyorum size, herkesin işine yarayacak bir ürünü mutlaka var. Online olarak da www.1001kozmetik.com da satışa sunulmuştur. 50 TL üstü alışverişlerde kargo ücretsizdir. Alışverişlerinizi güvenli olarak yapabilirsiniz. Sitede güvenlik alt yapısı mevcuttur. 

İkili, üçlü alımlarda kampanyaları mevcut. Set halinde de alabilirsiniz, dilerseniz tek tek te satın alabilirsiniz. Google da arattığınız zaman N11 de de satışları mevcut.

Müptelası olacağınız topuk kremi mucizevi bir ürün, kullanan herkes memnun. İster kuruyan dizlerinizde isterseniz, yarılmış çatlamış topuklarınızda kullanın 1 haftada harika sonuçlar alın. Ürünün içerisinde kantaron yağı, jojoba, E vitamini , calendula ve zengin ekstratlar bulunuyor. Bu sayede hamilelikte ve sonrasında oluşan çatlakları gidermek içinde kullanabilirsiniz. Diyabet hastalarıda güvenle kullanabilir.Krem 50 ml cam şişededir.

Tırnak Serumu  Tırnaklar, tırnak altı boşalmaları, tırnak yatağı ve parmak aralarında oluşan bakteri ve mantarlara karşı koruyucu ve yardımcı bir üründür.  Spirulina, Cadı fındığı, Civanperçemi, Meyankökü, Adaçayı, Mentol gibi ekstraktlar sayesinde bakteri ve mantarlara karşı koruma sağlar.  %95 Doğal İçeriği vardır.

Tırnak Kurtarma Yağı İçeriğinde ki zengin ve besleyici yağlar ile hasarlı ve kırılgan tırnakların onarılması için kullanılır.  Tırnak uzamasını artırır. İncelmiş ve katlarına ayrılmış tırnakları hızla yeniler. İyi bir manikür ve pedikür için vazgeçilmez bir üründür. Ayrıca protez tırnak ve kalıcı oje gibi kimyasal işlemlerin ardından hasar gören tırnakları hızla kurtararak yeniden sağlıklı görünümlerine kavuşturur.

Batık Tırnak Solüsyonu İçeriğindeki zengin ekstratlar ile sararmış, kalınlaşmış ve nemini kaybetmiş tırnakları nemlendirerek hızla sağlıklı hallerine dönmesini sağlar. Ayrıca tırnak yatağında yumuşama sağlayarak batık tırnağın sebep olduğu acıyı hafifletir. Medikal pedikür uygulamalarında profesyoneller için harika bir yardımcı üründür. Gömülü tırnakların ve batıkların temizlenmesini kolaylaştırır. Tekrarlayan batıkları ortadan kaldırır.

Cilt Bakım Jeli Cildinizin kafa derisi ve intim bölgeniz dahil tüm bölgelerinde kullanabilirsiniz. Çizik, çatlak ve kesikli cilt bölgelerinin hijyeninde kullanılabilir. Yoğun nemlendiricidir.Bakteri ve mantarlara karşı hijyen sağlayan bir yardımcıdır. Kaşıntı ve yangı hafifletici etki. Yatıştırıcı etki gösterir.

%100 müşteri memnuniyeti diyorlar ve üst düzeyde tutuyorlar. Funda hanım ve Hakan bey için öncelik müşterinin kullandığı üründen memnun kalmasıymış. Ben yaklaşık bir haftadır kullanıyorum bütün bahsettiğim ürünlerden memnun kaldım. Gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz. Sevgiler..