24 Ocak 2020 Cuma

Tarihli Organizer Ajanda Planner ÇeşitleriYoğun tempolu bir yaşam, plansız ve programsız yapılan bir işte başarı şansı tanımaz. Bu nedenledir ki planner, ajanda veya organizer defterler son birkaç yıldır yoğun ilgi görüyor. Günlük programlayıcı bir planner, tarihli planner ajanda, organizer ajanda veya sadece bir ajanda olsun, onlar sadece zamanı değil, hayatımızın farklı yönlerini planlamanın yeni yollarını keşfetmemize olanak sağlıyor. 
Tarihli Planlayıcı Ajanda Nedir? 
Planner, planlayıcı ajanda veya time organizer, zaman ve yapılacaklar listesi planlayıcılarıdır. Bu tip planlayıcılar sıralı tarih dizini ile tasarlanırlar. Her gün yapılacaklar listeleri oluşturmak ve check etmek isteyenler için mükemmeldir. Bir tarihli planlayıcı ajanda ile günlük, haftalık, aylık ve yıllık programınızı kendi kişisel yaşantınıza göre yapabilirsiniz. Her gün bu tarihli ajanda kontrolü ile görev ve sorumluluklarınıza odaklanarak planladığınız rutinlerinize veya hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Tarihli ajandalar, genellikle günün saatine göre ayarlanır, böylece gününüzü ve işlerinizi ne zaman tamamlamanız gerektiğini etkili bir şekilde planlayabilirsiniz.
Tarihli Planner Ajanda Modelleri 
Planlayıcılar ve organizatörler, her yıl alışveriş listenizde en üstte olmalıdır. Kendi yaşam tarzınıza göre planner modelleri seçebilirsiniz. Bazı ajanda modelleri finansal planlayıcılardır; finansal rutinlere yardımcı olmak için birçok detaylı bilgi içerir. Genellikle aylık faturalara ve bütçelemeye odaklı olan tarihli ajanda çeşitleri, tarihli planner veya planlayıcılar gider kayıtlarından fatura izleyicilere ve vergi dönemlerine kadar finansal planlama için belirli özel bölümlere sahiptir. Ciltli tarihli planner modelleri, zarif tasarımı ve sade tasarımı sayesinde profesyoneller için ideal bir seçimdir.
Şık Tasarımlı Planner ve Ajandalar
Bir planlayıcı defter, çantanızda sıkışacak kadar küçük, ancak tüm randevularınızı, işlerinizi ve etkinliklerinizi not almayı sağlayacak kadar büyük olmalıdır. Bununla birlikte planlayıcı ajanda modeli ne kadar renkli, şık ve benzersizse, onu satın almanız daha olasıdır. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda harika planlayıcı ajanda ve kişisel organizatör var: Evinizde veya ofis masanızın üzerinde duracak hoş bir şey veya işinizde ya da eğitiminizde üretken kalmanıza yardımcı olacak daha işlevsel bir seçenek arıyorsanız, chapters.com planner koleksiyonunu inceleyebilirsiniz. Boyut olarak değişen düzen ve tasarımları ile bu en çok satan günlük planner modelleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun mükemmel seçeneği bulabilirsiniz. 
Tarihli Ajanda Fiyatları
Tarihli ajanda çeşitleri, ciltli planner modellerinden farklı büyüklükteki sayfa tasarımlarına kadar birçok versiyona sahiptir. Kâğıt kalitesi, kapak tasarımı, aylık bölücüler açısından tarihli planlayıcı ajandalar farklı tasarımlar içerebilir. Bu nedenle tarihli planner fiyatları değişken olabilir. Kaliteli dizaynlara sahip tarihli ajanda fiyatları hakkında bir fikir sahibi olmak için https://chapters.com.tr/collections/tarihli linkine tıklayabilirsiniz. Bazı planner çeşitleri, ilginç çizimler, motive edici şekiller ve günlerinizi planlamanız için bolca alanla doludur. Bazıları ise akademik programınızı etkin bir şekilde uygulayabilmeniz için detaylara sahiptir. Hem kendiniz hem de sevdiklerinize hediye olarak kaliteli ajandalar satın alabilirsiniz.