16 Ocak 2020 Perşembe

Irmak Ayakkabı Alışverişim


 
Ocak ayının ortasından merhaba arkadaşlar,Geçen senelerde hep 2 gün kar yağardı sonra kalkardı ama bu sene deyim yerindeyse kara doyduk :) Kış henüz bitmedi Ocak Şubat Mart var.Kendime sağlam , içi yünlü,karda kaydırmaz ömürlük bir kar botu arayışına girdim ve görünce hemen aldım.Normalde kırmızı renk bot almak aklımda yokken, bu sefer değişiklik olsun dedim. Aynı botu çok sitede fiyat karşılaştırması yaparak gördüm ama Irmak Ayakkabı web sitesinde daha uygundu fiyatı ve kargo ücretsizdi. Kredi Kartına taksit yaptırdım. İyiki de buradan almışım arkadaşlar firma aynı gün kargo yaptı, 18 saatte abartmıyorum siparişim geldi ve kendi baskılı poşet çantasındaydı.

Siteye güvenebilirsiniz.Sorunsuz geliyor.Kapıda ödeme seçeneğide mevcut ama ben online kredi kartı ile taksitli ödedim.Ayağıma geçirdim hemen, acayip sıcak tutuyor ve çok kaliteli bir kar botu.Su geçirmiyor kesinlikle.Almayı düşünenlere gönül rahatlığı ile öneririm.

Çokta şık,kaymaz tabanlı.Sitede sadece bayan ayakkabısı satılıyor.Günlük giyeceğiniz terlik sandalet ayakkabıdan tutunda düğünlerde yada özel günlerde giyebileceğiniz stilettolara kadar renk renk var.Ürün gamı baya geniş her zevke göre ayakkabı var.Ben bir spor ayakkabı beğendim ama stok şuan kalmamış.Stokları yenilerse alacağım fiyatlar çok uygun.Instagram sayfalarında da sürekli indirimleri haber veriyorlar.Ben linkleri bırakıyorum siz bakın çok güzel ayakkabılar var sitede
https://www.irmakayakkabi.com
https://www.instagram.com/irmakayakkabi