30 Eylül 2020 Çarşamba

Güneş Gözlüğü Her Mevsim Kullanılmalı mıdır?

Güneş ışınları, yaz kış fark etmeksizin her zaman etkisini göstermektedir. Söz konusu etkilere bağlı olarak, yetişkin ya da çocuk, her yaştan bireyin göz sağlığına dikkat etmek gerekir. Güneşin saçtığı zararlı ışınların etkilerinden kendinizi ve sevdiklerinizi korumak için kaliteli gözlükler seçmeli, farklı yaş grupları için özel olarak üretilen çocuk güneş gözlüğü arayışına girmelisiniz. Bunun için de her mevsim rahatlıkla kullanılabilen gözlüklerle özel bir koleksiyona sunan İzipizi güneş gözlüğü modellerine göz atabilirsiniz. 


Kış Aylarında Güneş Gözlüğü Kullanmanın Önemi 

Yapılan araştırmalar kış aylarında da güneşten gelen zararlı ışınlar olduğunu kanıtladı. Yani sadece yaz aylarında güneş gözlüğü kullanılır, algısı yıkılmaktadır. Bilinenin aksine karlı ve soğuk havalarda da güneş gözlüğü kullanılmalıdır. Çünkü karın yerde bulunduğu zamanlarda güneşten yansıyan ışınlar gözünüze çarparak sağlıksız koşullar oluşturur. Bunun önüne geçmek için de kayak gözlüğünü tercih edebilirsiniz. Her mevsim tek bir gözlük kullanmak istiyorsanız ve gözlük konusunda hayli seçici olduğunuzu düşünüyorsanız kesinlikle İzipizi gözlükleri tercih etmelisiniz. Bunun için de İzipizi’nin distribütörlüğünü yapan Popcorner’ın fiziki veya çevrim içi satış şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Güneş Gözlüğü Seçimi Nasıl Yapılmalıdır? 

Güneşin en dik açısını yaz mevsiminde aldığı düşünüldüğünde en yüksek sıcaklarla birlikte artan UV ışınlarının etkisinden korunmak için özellikle yaz aylarında %100 UV korumalı gözlükleri seçmelisiniz. Uluslararası standartlarla üretilen ve güvenli bir kullanım sunan İzipizi güneş gözlüğü modelleri özel lensleri sayesinde optimum koruma sağlar. Bisphenol A-free ve hipoalerjenik yapısı sayesinde hassas gözlerin en sağlıklı kalkanı olma görevini üstlenir. 

Seçtiğiniz gözlüğün kalitesi ve özellikleri kadar şıklığı ve duruşu da önemlidir. En sevdiğiniz kombinlere eşlik edecek aksesuarı bulmak ve yüzünüze en yakışan gözlüğü seçmek için farklı modelleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Popcorner aracılığıyla ulaşabileceğiniz İzipizi güneş gözlüğü yetişkin modellerinde tarzınızı tamamlayacak renkli lens ve çerçeveleri görebilirsiniz.  

Yetişkin gözlüklerinin yanı sıra İzipizi güneş gözlüğü bebek kategorisinde 0-12 ay ve 3-5 yaş kids plus özel koleksiyonunu bulabilirsiniz. Bebek gözlüklerini esnek silikon kayışlar sayesinde istediğiniz ölçüde ayarlayabilirsiniz. Ayarlanabilir gözlük kolu tasarımıyla bebeğin kafasını ideal biçimde saran bu parçalarla, uzun süreli kullanım avantajına sahip olarak aile bütçenize de destek olabilirsiniz. İhtiyaca En Uygun Güneş Gözlükleri 

Özgün tasarımlara ev sahipliği yapan ve Popcorner distribütörlüğünde sunulan İzipizi güneş gözlüğü fiyatları sayesinde alışverişin tadını çıkararak kaliteyi yıllarca taşıyabilirsiniz. Her tarza hitap edecek yuvarlak ve keskin hatlara sahip olan tasarımlar eşliğinde, yüzünüze ve stilinize en uygun gözlüğü bulabilirsiniz. Köşeli, yuvarlak, oval, kare ve birbirinden şık tasarımlar, geniş renk seçeneği ile giyim tarzınıza da hareket katar. İster renkli cam isterseniz de renkli çerçeveler tercih edin; en sevdiğiniz renkleri bir arada kullanabilirsiniz. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder