21 Eylül 2020 Pazartesi

Kadınlar için Oversize T-Shirt Nasıl Kombinlenir ?

       
Spor giyinmek her zaman rahatlıktır. Rahat giyinmeyi severim. İsterim ki hiçbir giysi beni sıkmasın, canımı acıtmasın ve kumaşı yumuşacık olsun. Bazen bir şey giyindiğinizde rüzgarın dolaşırken içinizden geçtiğini hissedersiniz. Sanki üzerinizde hiçbir şey yokmuş gibi. Ne özgürlük..

Özgün tasarımlar spor ve rahat giyimle birleşirse ortaya gotham giyim çıkıyor.
Neon renklere bayılıyorum. Canlı renklerin kullanıldığı oversize tişörtler, şortlar, eşofmanlar, croplar alabildiğine özgürlüğü çağrıştırır.
Oversize tişört çoğu kişiye göre büyük rahatlık. Bir kaç kilo fazlamızı zahmetsizce kapatır ve kilomuzu gizler. Spor giyinmeyi, birde bunu canlı renklerle yapmayı seviyorsanız. Bu özel tasarım kıyafetleri sizlere büyük bir keyifle tavsiye ederim. Hareketli bir yaşam tarzını benimsemiş gençlik bu kıyafetlerle her yerde rahatça dolaşabilir. Şık tarzı ve spor görünümü ile günlük kombinlerinde onlarca insan arasından dikkatleri üzerine toplayabilir. Çağımızda her şey dijitalleşmeye başladı. Kalıplar kırılmaya gençlik neredeyse evden okumaya başladı. Eskisi gibi formaların içine hapis hayatlar yerine artık cool bir nesil ile karşı karşıyayız, tabi bu sözüm kendini her daim genç hissedenleri de kapsıyor.

Baskısı ile sıradanlıktan uzaklaşan, son dönemin trend parçalarından olan oversize crop tişört kombinlenirken dikkat gereken konu yüksek bel bir eşofman altı veya yüksek bel şort ile tercih edilmesidir.


Sıkça tercih edilen oversize tişörtleri sonbaharda dar paça eşofman altları ile kombinleyebilirsiniz. Burada önemli detay renklerin birbiri ile uyumlu kullanılmasıdır. Karışık renkler ve karışık desen kullanmak sizi hem sıradan hem de kötü gösterecektir. Yanlış seçiminizden dolayı belki de olduğundan kilolu görüneceksiniz. Oversize kombinlerinizde tek renk modelleri tercih etmelisiniz. Böylece daha zayıf ve daha şık görünebilirsiniz.
Bir önemli ayrıntı ise, üst giyim oversize seçtiyseniz alt giyim parçanız mutlaka daha dar olmalı. İkisini de geniş seçerseniz olduğundan kilolu görünürsünüz buda istemeyeceğiniz can sıkıcı bir durum yaratabilir.


Oversize giyimde GothamVibes ismini yakın zamanda her yerde duymaya başlayacaksınız. Üstelik tasarımları oldukça özgün. En çok dikkatimi ürünlerin renkleri çekti. Enerjiyi çekiyorsunuz. Kadınlar için güzel tasarım yapan ekip erkekler içinde harika renkler ve stiller kullanmış. Baskılı tişörtlerde insan sağlına zarar verecek hiçbir madde kullanılmıyor. Kumaşları da birinci sınıf penyeden. Ayrıca yıkama esnasında çekmeme garantisi veriyorlar. Üstelik web sitelerinde %40'a varan indirimleri var. Hızlı kargolama, güvenli ödeme, kredi kartına 9 taksit imkanı..
En güzeli de koşulsuz iade imkânı sunmaları.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder