6 Şubat 2020 Perşembe

Kadife Elbise Modelleri


Son yıllarda öne çıkan ve elbise modellerinde sıkça tercih edilen kadife elbise modelleri ve görsellerini yazımızda sizlere vereceğiz. Kadife kadın giyim son yıllarda etek, bluz, ceket ve elbise modellerinde sıkça tercih edilen bir kumaş türüdür. Her yaştan kadına yakışan kadife elbise modelleri, renk, tasarım özellikleri çok önem taşıyor. Modellerde özellikle renk ve ten uyumu çok önemli, kadife elbise modellerinin sizlere yakışması için tabiki ayakkabı tercihiniz de çok büyük önem taşıyor. Bu yılın en güzel kadife elbiselerini sizler için derledik, içlerinde çok beğeneceğiniz ve ilham alacağınız modeller olabilir. Kadife elbiseler çok fazla kullanılmasa da özellikle düğün ve davetlerde spot ışıklar altında parıldayan gösterişli modellerdir. Her markanın kendi kreasyonunda bu tarz farklı kadife elbise modelleri olabilir, bu sebeple öncelikle denemenizi ve spot altında denemenizi tavsiye ederiz.  

Kadife Elbise Modelleri 2020

  Bu yıl ki modellere bir göz attığımızda özellikle kruvaze modeller ön plana çıktığını görüyoruz. Bunun yanı sıra tesettürlüler için düşünülen uzun ve kapalı modellerde mevcuttur. Bu tür elbiseler genellikle belden kesimli olan ve omuzları bacakları kapatan, tabiri caizse dekoltesiz modellerdir. Tabiki kadife elbise modelleri etnik tarzda farklı modelleri ile de dikkat çekiyor. Ayrıca kalın kemerli modeller, farklı kesimlerle yapılan modeller de sıkça tercih ediliyor. Ben en çok düz yada etnik desenli klasik modelleri çok seviyorum. Kadife kumaşlarında dikkat edilmesi gereken nokta, ağır bir kumaş olduğu için seçilen aksesuarlara dikkat edilmesi gerekiyor. Ağır aksesuarlar yerine minik küpeler, kıyafetle aynı renk tonlarında makyaj seçilmesi gereklidir.  

Kadife Elbise Modelleri 2020 İncelemesi

  Ayrıca kadife elbise modelleri vücut şeklini aldığı için vücudunuzun kusurlarını örtecek bir elbise modeli seçmeniz gereklidir. Aşağıda verdiğimiz linkten farklı içeriklere ulaşabilirsiniz. Tesettür, kadın, sağlık, diyet, dekorasyon konularında bir çok farklı bilgiye ulaşabilirsiniz. Şal eşarp modelleri, tesettür elbise modelleri gibi içeriklerin yanı sıra tesettür sosyal medya fenomenlerine de yer verdiğimiz sitemiz de Hülya Aslan, Elif Doğan, Merve Hifa gibi fenomenlerin hayatlarını bulabilirsiniz. Aşağıda ki linkten tüm bu içeriklerimize ulaşabilirsiniz, sizlere en güzel içerikleri sunmaya devam edeceğiz. https://www.tesetturgiyim.org/    


1 yorum: