29 Ocak 2020 Çarşamba

Temizliğin Konforlu ve Pratik Hali: Arnica Dikey Süpürge Modelleri


Pratik ve hijyenik çözümler sunan Arnica birbirinden kullanışlı 10’dan fazla modeliyle sizleri dikey süpürge arayışından kurtarıyor. Kullanıcı ihtiyaçlarına en iyi cevap veren tasarımlarıyla minimum zamanda maksimum temizlik imkanı sağlıyor. Üstelik sadece işlevselliğiyle değil dış görünüşüyle de farklı alternatifler üreterek temizlik severlerin beğenilerini topluyor. Küçük ev aletleri kategorisindeki dikey süpürgeler Arnica garantisiyle beğenilerinize sunuluyor.

Pratiklik Fonksiyonellik ve Mükemmel Temizlik: Dikey Süpürge

Arnica küçük ev aletlerinin kullanıcı dostu tasarımları sayesinde zamanınızı boşa harcamadan ideal temizliğe kolayca ulaşabilirsiniz. Dikey süpürge modelleri hafif ve yer kaplamıyor. Bu özellikleri de her an elinizin altında olmasını sağlar. Katlanabilme özellikleri sayesinde dar alanlarda kolayca saklanabilir. Farklı boyutlardaki uç aparatları sayesinde en dar alanlara ve köşelere mükemmel ulaşım sağlar. Gerektiğinde uzayabilen teleskopik boruları perde kornişleri ve yüksek tavanları süpürürken merdivene ihtiyaç bırakmaz. Dikey süpürgelerin sahip oldukları Hepa filtreler havayı 2 kat temizleyip dışarıya verdikleri için alerjen oluşmasını engeller. Yeni geliştirilen mikro filtreli modellerde özellikle astım rahatsızlığı olan kişilerdeki temizlik sonrası rahatsızlığı en aza indirir. Pratik toz hazneleri süpürme sonrasında kolayca boşaltılabilir.

Her İhtiyaca Bir Arnica

Dikey süpürgenizden ne beklediğiniz, fiyat ve performans açısından özelliklerini belirlemenizde size yardımcı olur. Arnica’da birbirinden farklı renklerde ve özelliklerde mevcut olan birçok dikey süpürgeden biri mutlaka size uygun olacaktır. Arnica’nın Klik Klak, Merlin, Tria ve Süpürgeç dikey süpürge serilerinden beklentilerinize uygun bir modeli kolayca bulabilirsiniz. Özellikle astım ve alerjik bünyeler için yeni geliştirilen mikro filtreli Tria Pro ve Klik Klak modelleri yüksek emiş gücüyle ilginizi çekebilir. Toz hazneli pratik temizlik sağlayan dikey süpürgeler sahip oldukları filtreler sayesinde kirli havayı eve geri vermeden süzerek evcil hayvan tüyleri ve saç gibi kirleri bünyesinde tutar. Tria serisinin teleskopik boruları ise ulaşılması güç alanlarda dahi etkili performans gösterir. Kolayca uzayıp kısaldığı için yerden tasarruf sağlar. Pratik üçgen ucu sayesinde köşelere rahatlıkla erişim sağlayarak temizlik sonrası tozlu alan kalma riskini en aza indirir. 3 farklı noktadan yüksek emiş sağlayan yeni serilerde müşteri memnuniyeti ön planda tutularak geliştirmeler yapılmıştır. Merlin serisi ise A enerji sınıfı sayesinde elektrik faturanızı arttırmadan güçlü bir temizlik sunar. 2000 Watt’a eşdeğer güçte performans sergilemesine rağmen sadece 850 Watt enerji harcar. Dar uçlu borusu, perde fırçası ve koltuk temizleme aparatı sayesinde farklı alanlara kolayca adapte olarak kolay temizlik imkanı sunar. 7 metrelik erişim sağlayan uzun kablosu ile tek priz kullanarak geniş alanları süpürmenize olanak verir. Böylece zaman kaybını en aza indirmiş olur. Hepa filtresi ile kirli havayı temizleyerek dışarı verdiği için istenmeyen akarlara karşı ekstra bir önlem alınmış olur. Süpürgeç serisi ile yıkanabilen bez torba rahatlığı sayesinde her zaman maksimum emiş gücüne ulaşabilirsiniz. Fonksiyonellik ve dayanıklılığının yanında birçok farklı renk ve tasarım seçeneği sunan dikey süpürge kategorisinden istediğiniz modeli uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Teknolojiyi Takip Ederken Dış Görünümden Vazgeçmeyenlere Özel

Arnica’da teknolojinin renkli tasarımlarla birleştiği birçok küçük ev aletini bulabilirsiniz. Dekorasyona da önem verenler düşünülerek tüm dikey süpürge serilerinde birbirinden canlı renkler kullanılmıştır. Arnica yıllardır son teknolojik gelişmeleri yakından takip edip hayatında renklerden vazgeçmek istemeyenler için önemli bir alternatif oluşturuyor. Dayanıklı ve güvenilir küçük ev aletlerini ve dikey süpürgelerini garanti kapsamında koruma altına alıyor. Farkı özelliklere sahip ve her bütçeye uygun Arnica dikey süpürgelerle siz de konforlu temizliğin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder