28 Temmuz 2019 Pazar

Villaacentam ile villa kiralamak çok kolay !

Birçoğumuz tatil planlarımızı yaz gelmeden önce yapmaya başlarız. Yeni evlenecekler, balayına gidecekler, çocuklu aileler, anneanneli-dedeli geniş aileler, muhafazakar çiftler..Onlarca tatil sitesinin, yüzlerce oteli tek tek incelenir. Kalabalıktır, odalara sığmazsınız, kalanlar yabancı ülkelerdendir vb. birçok nedenden dolayı sonuçta hep bir kafa karışıklığı. Tüm bunları bir kenara bırakıp, sadece size özel bir villada, tatilinizi huzur içinde geçirmek istemez misiniz?
Villa kiralama sektöründe öncü kurumsal firma olma yolunda emin ve hızlı adımlarla, müşteri memnuniyeti ilkesi ile devam eden Villacentam, sizi günlük yaşamın vermiş olduğu yoğun ve stresli bir hayattan uzaklaştırıp, mutlu edebilmek için güvenilir, uygun fiyatlı ve geniş yelpazeye sahip villa seçenekleriyle size konaklama imkanı sağlıyor.
Antalya' nın Kaş ilçesinin Kalkan beldesinde hizmet veren seyahat şirketi, otelde yapılan tatil anlayışından farklı olarak son dönemlerde villa kiralama sektöründe artan talebi karşılamak, bu sektörde doğru ve dürüst kişilere ulaşılmasını sağlamak için girişimci bir ekipten oluşuyor.

Kaş, Kalkan, Patara, İslamlar, Üzümlü bölgelerinde; Balayı, Geniş Aile ve Arkadaş Grupları, Muhafazakar ( Havuzu Korunaklı ), Kışlık ( Kapalı Isıtma Havuzlu ), Jakuzili, Deniz Manzaralı, Merkeze Yakın, Doğayla İç İçe, Çocuk Havuzlu olmak üzere çeşitli konseptlerde 300' e yakın kiralık villa seçeneği sunuyor. Yazlık veya kışlık kiralık villa hizmetleri mevcut. 
Tek kattan 3 katlıya kadar değişik kat sayısına sahip villalar, 2 kişiden 18 kişiye kadar konaklama kapasitesine sahip.
Oda ve banyo sayıları konaklama kapasitesine göre değişen villalar, son derece şık, modern, konforlu bir şekilde dekore edilmiş ve villalarda her bir ayrıntı en ince detayına kadar düşünülmüş. 
Günlük, haftalık, aylık olarak kiralanabilen villaların kiralama ücretleri, villanın konumuna, büyüklüğüne, konaklama kapasitesine göre değişiklik gösteriyor. Sitede her keseye ve her zevke göre villa var. Beğendiğiniz villa ile ilgili Villacentam yetkililerinden detaylı bir şekilde bilgi alabilir, müsaitlik durumuna göre Telefon, E-Mail veya Web Sitesi üzerinden ön rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.
Siz de olağan tatil rutinlerinizin dışına çıkıp, sadece size özel tahsis edilen villalarda huzurlu, konforlu bir tatil yapmak için, güvenilir tatilin adresi Villacentam' ın tatil anlayışında farkındalık ve farklılık yaratan Kalkan Kiralık Villalarına bir göz atmayı unutmayın..

2 yorum: