26 Ocak 2019 Cumartesi

Lohusa Doğum Çantası


İnsanoğlu türeyerek varlığını sürdürür. Hayatına anlam, neslin devamı ile gelir. Heyecanlar vardır hayatımızda. İlk doğum günü, ilk okula gidiş, ilk karneyi alış gibi.. her şey vakti ve zamanında ilerler. Çok somurtkan olduğumuzda bile bizi bir bebek resmi gülümsetebilir. Her şeyin yavrusu güzeldir derler ya böyle bişey işte hayat. İlk kıpırdanmalar, ilk kalp atışları ve telaşla başlayan bir hazırlık evresi. Sen ve çevrendeki herkes bir varoluşun meydana gelişini merakla beklerler. İlk tekmeyi yedin mi korkma derdi annem. Kutsal bir oluşumun hazırlıklarına loğusa hazırlıklarıyla başladık. Günlerce süren bekleyiş nihayete ermek üzere. Beyin öyle bir mekanizma ki hemen bize gerekecek şeyleri planlamaya başlıyor. Kendine gerekli şeylerden önce bebeğin ihtiyaçlarını araştırmaya başlıyor insan. Hiçbir şeyi unutmamak için listeler hazırlanıyor. Artık yanınızda bir kılavuz var. https://www.lohusam.com siteye girip nelerin gerekli olacağını kestirebiliyorsunuz. Aman tanrım kayboldum. Bir sürü ihtiyaçlar için hazırlanmış onlarca ürün sizi bekliyor. Kalitesi, ürünlerin ciciliği, renklerin güzelliği hastane çıkışlarına bakın. Bebek kız olunca süsümüz ona göre oluyor. Uyuyan tavşan mı? İsmi bile güzel hastane çıkışı için her şey var kutuda. Bizim yerimize ihtiyaçlarımız katlanıp kutuya yerleştirilmiş.Bebek taşıma çantalarına bakın dantelli havalı. Her şey bu kutlu günü daha da kutlu kılmak için yardım ediyor gibi. Malum kış ayındayız kendime bir lohusa pijaması aldım. Bebeğimi kucağıma aldığımda önden açılır düğmeleriyle rahatça emzirebilmem mümkün olur. Yastıklı bebek alt açmalara bakın yumuşacık nohut görünümde. Bebeğim üşümesin diye birde panduf ekleyelim. Doğum sonrası ziyaretçilerimiz yakın arkadaşlarım, ailem ve eşimin ailesi hastaneye gelecekler. Lohusa şalına bayıldım. Gerçekten bu sitede ihtiyaca yönelik her şey var. İnsan çıkamıyor girince. Tabi heyecan büyük. Ocak ayına özel kampanyalar var. Lohusalıkta annenin giyeceği pijama takımı , sabahlık, iç çamaşırı , lohusa tacı, terlik, çorap, lohusa tacı,hamile külotu, emzirme sütyeni doğumdan sonra ihtiyaç listenizde yerini alacaklar arasında.Ben sizler için siteden seçtiğim ürünleri paylaşıyorum;
1.sınıf Fransız Dantel kullanılmış lohusa geceliği, hem rahatlığını hemde şıklığını düşünen anneler için esnek kaliteli kumaştan yapılmıştır.Biliyorsunuz artık hastane odasında fotoğraf çekimleri oluyor, bence bu tarz bir gecelik hem çekimlerinizde hemde bebeğinizi emzirirken size kolaylık sağlamış olur.

Sabahlık;kesinlikle ihtiyaç, doğumdan sonra üç gece hastanede kaldım.Ayakta olduğum ve yürüyüşe çıktığım zamanlar hayat kurtarıcım oldu, polar olması avantaj sıcacık tutuyor.İster gecelik ile takım alın isterseniz ayrıda satın alabilirsiniz.Fiyatı çok uygun.
Lohusa Pijama ; Esnek yapısı ve kolay kullanımı ile annenin hem gündüz hemde gece kullanması için tasarlanmıştır.Hastanede kalacağınız süre zarfında 2 takım çantanıza ekleyin.Önden düğmeli ve penye olan modelleri tercih edin.
Anne adayı ,Lohusa tacı, terliği, bebek için ayrı ayrı almaktansa 4lü set şekinde alması hem görsel hemde fiyat açısından çok mantıklı.Özel üretim olan bu setler, hem ihtiyaç hemde fotoğraf çekimleri için harika birer aksesuar.


Hamile Külotu; hamilelik ve doğumdan sonra hastanede kurtarıcınız olacaktır.Özellikle sezeryan ile doğum yaptıysanız dikiş yerlerinize normal külotlar değeceği ve can acıtacağı için bu tarz göbeğin üstüne çekilen külotlardan almanızı tavsiye ederim.3 paket almıştım , fiyatıda çok ucuz renk renk alabilirsiniz.


Emzirme Sütyeni;Benim gibi iki yıl bebeğinizi emzirmeyi planlıyorsanız, renk renk 3-4 tane alabilirsiniz. Çıtçıtları sayesinde kolayca açıp bebeği emzirebilirsiniz.
Lohusa Korsesi; Doğumdan sonra annenin kullaması gereken bir diğer yararlı üründür.Vücudun eski halini kolayca sarkmadan almasına yardımcı olur.Çeşit çeşit modelleri var ama göbek ve kalça ikisi bir arada olan daha etkili oluyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder