20 Ocak 2019 Pazar

Dresslily Vintage Elbiseler


Arkadaşlar merhaba, en beğendiğim yurt dışı sitelerinden Dresslily de beni 1960 lara 1970 lere döndüren harika elbise seçimlerim ile geldim.Sinema filmlerinde izlediğim bayan aktrislerin giydiği birbirinden güzel kadın elbiseleri resmen burada buldum.Sizleri seçimlerim ile başbaşa bırakıyorum ayrıca yazının sonunda yazacağım kupon kodunu kullananlara çok büyük indirimler var.

Kırmızı Ekose elbise, modeli ve renkleri ile beni benden aldı diyebilirim çok beğendim bir an kendimi içinde hayal ettim Kırmızı Ekose Elbise  cep detayları ile ve siyah düğmeleri ile harkulade görünüyor.

Evet puantiyenin modası hep var hep moda , kesimi de çok şık , kırmızı ve beyaz uyumu çok güzel görünüyor Puantiyeli Elbise bana çocukluğumu hatırlatıyor en son ortaokulda böyle bir elbisem vardı :)

Omuz detaylı elbiseler çok zarif görünüyor, Alt kısmında beyaz geçişleri olan bu elbisede çok şık.Akşam bir davete giderken çok rahatlıkla siyah elbise giyilebilir.

Kırmızı çizgili etek kısmı düğmeli bu elbisede etek boyu olarak çok iyi, kol kısmı kapri boy bence gündelikte de giyilebilir Kırmızı çizgili elbise favorim oldu.


Sitede birbirinden güzel vintage elbise modelleri var,
Şimdi sizlere bir de indirim kodu bırakıyorum %20 indirim için DLSPRING
Time:16th,Jan-31th ,Jan. 

1 yorum: