25 Ocak 2018 Perşembe

Baby Corner Alışverişim

Herkese merhaba, biz 37.haftadayız kızımla :) 
Allah nasip ederse kavuşmamıza çok az zaman kaldı.Bende bu süre zarfında eksik kalan kıyafetlerimizi sipariş ederek tamamladım, yıkadım ütüledim ve çantamıza koydum.Bebek kıyafetleri konusunda güvendiğim Türk firması ve kadın girişimci hemde kendisi anne olan Özge hanımın markası olan Baby Corner dan sipariş verdim..Daha önce yeni doğan kıyafetlerini yeğenlerimde kullanmıştım.Ece Naz içinde tütü sipariş vermiştim siteden.Kızımın hastane çıkışlarını hamileliğimin ilk aylarında almıştım.Ece Naz 4.5 kilo doğunca, ona ilk aldıklarım hep yenidoğan boyutlarıydı ve 1 kere giyebilmişti sadece.Şimdi ki siparişlerim 3-6 aylık gruptan verdim.Çünkü bebişler çok hızlı uzayıp, hızlı kilo alıyorlar.Aklınızda olsun ilk doğduğu zamanlar için 0-3 ay gruptan başlayın.Benim bebeklerim iri olduğu için 3-6 aylık gruptan aldım.
3 parçadan oluşan triko eşofman takımı çok cici , pantolonu şalvar kesim. Dışarı çıkarken, gezmelere giderken böyle bir takıma ihtiyaç mutlaka duyacaksınız :)


Sarı rengi çok seviyorum ve bulmakta zorlanıyorum.Burda görünce hemen sepete attım.Kış bebeği olacağı için patikli bir takım aldım buda 4 parçadan oluşuyor.Penyesi çok kaliteli.

Bebeklerde en çok kullanılan patikli pijamalar.Bunlardan bol bol ve boy boy alın.Bu ikili alt 19 lira civarıydı yanlış hatırlamıyorsam.
Birde böyle çok cici kutularda geliyor siparişler. Baby Corner ürünleri bir çok web sitesinde satışta, ister online olarak isterseniz de büyük bebek mağazalarından görerek alabilirsiniz.Kaliteli ve uygun fiyatlı ürün arıyorsanız mutlaka bakın sizinde beğeneceğiniz ürünler olacaktır.