4 Aralık 2017 Pazartesi

Sessiz Süpürge Arayan Herkes için İdeal Çözüm: Arnica Tesla


 Teknolojinin hız kesmeden gelişimini sürdürmesi, elektrikli ev aletlerinin; enerji tüketimi alanında daha hassas, çalışma sırasında daha sessiz ve insan sağlığı noktasında daha duyarlı olmasını sağlıyor. En sessiz elektrik süpürgesi modelleri arasında yer alan Arnica Tesla, sahip olduğu teknik imkânlar sayesinde, başta ev hanımları olmak üzere herkesin temizlik konusundaki en önemli yardımcısı oluyor. 

Arnica Tesla ile Mutlak Sessizliğe Bir Adım Daha Yaklaşın 

İşiniz gereği mesai saatleriniz, günün ilerleyen saatlerini kapsıyor ve bu nedenle eve geç geliyor olabilirsiniz. Temizlik işlerinin de içinde bulunduğu ev işlerinden sorumluysanız, günün son saatlerinde veya gece yarısından sonra yerleri süpürmek durumunda kalabilirsiniz. Bu bağlamda gece yarısı mışıl mışıl uyuyan çocuklarınızı ve eşinizi düşünmeniz gerekecektir. Hatta elektrik süpürgesi gürültüsünden rahatsız olabilecek komşularınızı da unutmamanız yerinde olur. 
Zarif ve sade tasarımıyla olduğu kadar teknik özellikleriyle de ilginizi çekecek sessiz süpürge Arnica Tesla, günün her saatinde sessiz ve verimli temizlik yapmanıza yardım ediyor. Toz torbasız elektrikli süpürge modellerinden biri olan Arnica Tesla, 750 Watt’lık gücüne karşın, çalıştığı esnada 70 dBA düzeyindeki ses üretiyor. Yeni nesil elektrikli süpürge modellerinin birçoğunda bulunan siklon teknolojisini Cyclone Max şeklinde yorumlayan ve Tesla’ya entegre eden Arnica, ürünün uzun süre emiş gücü sunmasını ve temizlik işleminin mükemmel hale gelmesini mümkün kılıyor. 

Temizlenebilir H.E.P.A. 13 Filtresi Sayesinde Sevdiklerinizi Alerjenlerden Koruyun 

Yüzeylerden çektiği tozları 3 litrelik yıkanabilir toz toplama haznesinde saklayan Arnica sessiz elektrik süpürgesi ile gerek sert zeminleri gerekse halılarınızı keyifle süpürebilirsiniz. Kolayca takılıp çıkarılabilen toz toplama haznesi, aygıtın çalışması esnasında otomatik olarak kilitlendiği için yaşanabilecek kazalara karşı önleminizi daha en başından almış olursunuz. Yüksek performanslı süpürme ucu aracılığıyla yerlerde tozlardan eser kalmamasını sağlayan ürünün farklı uçlarıyla parke, sert zemin, perde, koltuk gibi alanları hızla temizleyebilirsiniz. Evinizi evcil hayvanlarınızla paylaşıyorsanız onların zaman zaman döktükleri tüyleri, döner yapılı turbo başlık aracılığıyla kolaylıkla ortadan kaldırabilirsiniz. 
Tesla, çıkarması ve temizlemesi son derece zahmetsiz olan motor koruma filtresi ve süpürme işlemi boyunca toplanan tozların odaya yayılmasını engelleyen, temizlenebilir hepa 13 filtresiyle öne çıkıyor. Ortamdaki ve süpürge içerisine depolanan tozlardan kaynaklanan alerjenleri doğrudan doğruya engelleyen hepa filtresi; bebekli ailelerin, astım rahatsızlığı bulunanların ve tozdan mutlak suretle korunması gereken herkesin yaşam kalitesini arttırıyor. 

A Enerji Verimlilik Sınıfındaki Tesla ile Elektrik Tasarrufu Sağlayın 

Elektronik emiş gücü ayarı vasıtasıyla süpüreceğiniz alana göre farklı hızlarda çalıştırabileceğiniz sessiz süpürge Arnica Tesla’yı, ayakla kontrol edebileceğiniz gibi süpürme kolundaki kumandadan da kontrol edebilirsiniz. Ürünü açıp kapama, motorun hız kademesi değişimi gibi işlemleri yapabilmenize izin veren kumanda ile elektrikli süpürgeyi pratik şekilde kullanabilirsiniz. Böylece süpürgenin rutin çalıştırma işlemlerini eğilmek zorunda kalmadan saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. 
Sert zemin temizliği ve toz tutma konusunda A sınıfında bulunan Arnica Tesla, enerji verimliliği noktasında da başarısını devam ettiriyor. Yıllık 25,9 kWh değerinde güç tüketen ve A enerji verimlilik sınıfında yer alan Arnica Tesla, elektrik enerjisini aldığı uzun kablosuyla da kullanıcılarını memnun ediyor. 11 metrelik erişim alanı sunan 8 metre uzunluğundaki kablosuyla kullanıcılarına süpürme işlemi boyunca oda içerisinde hareket serbestisi kazandıran ürün, arka kısmındaki pedal sayesinde elektrik kablosunun otomatik sarılmasını sağlıyor. 
Evinizin temizliğine özen gösteriyorsanız ve hem sessiz hem de performansı yüksek bir süpürge edinmek istiyorsanız, Arnica’nın tüketici dostu iade ve değişim olanaklarını inceleyin ve dilediğiniz ürünü hemen satın alın. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder