6 Kasım 2017 Pazartesi

L'OREAL Elseve Arginine Direnç X3

Yağmurlu Kasımın ilk haftasından herkese merhaba, sonbaharı baya baya yaşamaya başladık.Ağaçlardaki yapraklar mevsimsel dönümlerden dökülmeye başlamışken, saçlarımızda dökülmeye başlıyor.Saçlarımızda mevsimlere uyum sağlıyor.. Taraklar fırçalar dökülmüş saç ile doluyor, buda insanın canını sıkıyor. Hemen çözüm aramaya başlıyoruz çünkü insanın en kıymetli aksesuarı saçları.Dökülmüş, parlaklığını kaybetmiş, güçsüz saçlar bizi hem görsel hemde duygusal olarak çöküntüye uğratıyor. Elseve Arginine Direnç X3 ile saçlar içten dışa beslenerek güçlenip daha sağlıklı saçlar halini alıyor.Saçın yeniden yapılandırılmasında önemli rol oynayan en önemli aminoasitlerden biri olan ARGININE ile zenginleştirilmiş özel formülün bulunduğu Arginine 3 lü seriyi mevsim geçişi ile kullanmaya başladım.
Şampuanı ve kremi büyük boyda 360 gr lık ambalajlarda.İlk kullanımdan itibaren saçımdaki dökülmenin azaldığını fark ettim.Şampuanın kokusu çok güzel terapi gibi insana.Köpüren şampuanları seviyorum.Köpürte köpürte saç derimi iyice yıkıyorum.Bu bende temizlenmiş hissi yaratıyor.
Saç kreminin kokusu şampuandan biraz farklı , oda çok güzel kokuyor.Dolaşık ve zor taranan zor açılan saçlarınız var ise saç kremi imdadınıza yetişiyor.Kremi saç uçlarına uygulayıp 1-2 dakika bekleyip iyice duruluyorum. Saçlarımın yumuşacık olduğunu hissediyorum.
İkili bakım iksiride harika bir ürün.İki fazlı olduğu için kullanmadan önce çalkalamanız lazım Banyodan sonra saçlarıma sıkıyorum.Bildiğiniz yağlardan ve serumlardan farklı bir yapıda.Hiç ağırlaştırmıyor çok hafif bir ürün.Kokusuda çok güzel, uzun süre saçta fresh bir şekilde kalıyor.
200 ml lik bakım spreyi anında saça parlaklık veriyor.
Bir üründen maximum yarar görmek istiyorsanız ,mümkünse aynı seriden şampuan, saç kremi ve durulanmayan bakım ürününü kullanmalısınız. Elseve Arginine Direnç X3 serisine büyük süpermarketlerden ve kozmetik marketlerden ulaşabilirsiniz. Fiyat olarak ta çok uygun.. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder