29 Ağustos 2017 Salı

Elseve 3 Mucizevi Kil - Ağırlaştırmayan Bakım‎

Herkese merhaba, L'oreal Elseve nin neredeyse bütün serilerini kullandım. Son çıkan seri olan 3 mucizevi kili deneyimliyorum yaklaşık 1 hafadır. Gün aşırı duş aldığım için etkilerini yazabilirim.Öncelikle ayrı ayrı şampuan ,krem ve maske kullanmayın. Mesela saç yıkamada kullandığınız ürünlerin  aynı marka ve aynı seri olmasına özen göstermelisiniz.Örneğin bu setin toplam fiyatı 30 TL civarında. Fiyatına göre performansını çok beğendim. Normalde saç yıkama rutini şu şekilde olur; Şampuanlama, Kremleme ve Maske.Bu sette tam tersi, şampuan öncesi kil maskesi var, sonrasında şampuan ve sonra saç kremi şeklinde kullanıyorsunuz.

İşte bahsettiğim şampuan öncesi kil maskesi , normalde saçlarınız yıkadıktan sonra hemen yağlanmaya başlıyorsa.Bu seri tam size göre.Banyo öncesi, kuru saçlarınıza uyguluyorsunuz.Sadece dip kısımlara uygulamanız yeterli oluyor. Elime aldım saçlarıma sürmeye başladım yoğun bir kıvamı var Allahım şimdi bu nasıl çıkacak saçımdan demeye başladım. Suyu açıp saçlarıma tutunca paniklememin yersiz olduğunu suyun altında hemen aktığını tortu vs kalmadığını gördüm.
Serinin şampuanıda gayet başarılı, kokusu çok güzel, saç diplerinin temizlendiğini hissediyorsunuz.
Krem kullandıktan sonra saçlarımda ağırlaşma ve yağlanma hissederdim ama bu sorunu 3 Mucizevi Kil ile çözmüş olduğum için çok mutluyum.
Saçlarım hemen yağlanıyor , ağırlaşıyor diyorsanız bu seri tam size göre, uygun fiyata harika çözümler sunuyor olması da çabası..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder