4 Mayıs 2017 Perşembe

Macera Adası Ankamall de açıldı

Haftasonu Ankara anneleri olarak Ankamall Macera adası ve karakterdükkanı daveti ile 15 anne blogger ve çocuklarla birlikte macera adasında doyasıya eğlence yaşadık.

Görüntünün olası içeriği: 19 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 20 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Macera adası yeni açılan bir yer.İlk bakışta çocuklar epey eğlenecek diye düşünebilirsiniz ama hayır çocuklarla birlikte sizde oranın eğlencesine kendinizi kaptırıyorsunuz.

Küçük çocuklarınız içinde çok güvenli oyun alanları var.Tecrübeli yardımcı elemanlar çocuklarınız ile belirlediğiniz süre zarfında ilgileniyorlar.Size de kendinize zaman ayırma şansınız doğuyor.Yada sizde eğlencenin tadını onlarla birlikte çıkarabiliyorsunuz.Büyüklere göre şu sıralar çok duyulan kaçış evi,lazer ile atış alanı yada sanal gözlükler ile kısa bir macera yaşamanız mümkün.Ayrıca daha önceden bildiğim bir firma olan karakter dükkanı'nında yeni açılan standını gezme şansımız oldu.Burçin hanım çocuklara çocuk bayramı vesilesi ile hediyelerde vermeyi unutmadı tabi ki.

Ayrıca kısa bie süre içinde doğum günü yada çocuklar için partilerinde yapılabileceği alanları açılacakmış.

Çocukların kaç saat oynadıklarını inanın unuttum.Zaten girince insan çıkmak istemiyor ki.

Hem çocuklar hem de biz inanılmaz keyifli bir gün geçirdik.Oynarken yorgunluk nedir pek anlamadım inanın

 Bizi misafir ettiği için macera adası ve karakter dükkanına sonsuz  teşekkürler.Hafta sonu çocuklarınızla keyifli bir zaman geçirmek isterseniz mutlaka macera dasına uğrayın derim.

mutlu günler...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder