11 Mayıs 2017 Perşembe

Lekomed Leke Giderici Krem


Cildimizde oluşan lekeler ne çok rahatsız eder değil mi ? Bugün size düzenli kullanımda cilt lekelerinizden kurtulacağınız harika bir ürün açıklayacağım !!! 
SIKI DURUN ..
Lekomed ile tanışmaya hazır mısınız ??

Nedir  ve Ne İçin Kullanılır?

Cilt lekesi problemlerine karşı özel olarak geliştirilmiş Lekomed Leke Giderici Krem, melanin sentezinden sorumlu tirozinaz enzimini dengeleyerek lekelerin görünümünü gözle görülür derecede azaltır.

İçerdiği pigmentasyon azaltıcı etken maddeler ve  E, B3 vitaminleri sayesinde kahverengi ve koyu lekeleri azaltmaya yardımcı olurken, cilt tonundaki düzensizlikleri eşitler. İstenmeyen renk değişimlerinin önüne geçer.


UV Filter faktörü ile güneş lekelerine karşı cildinizi koruma altına alır, yeni leke oluşumunun önüne geçer. Cildinize parlak ve canlı bir görünüm  kazandırır.
Avantajları Nelerdir ?
·         Paraben ve Civa içermez
·         Tüm cilt tipleri ve yaş grubu için uygundur
·         Yılın her mevsimi kullanılabilir
·         Yüksek maliyet gerektiren yöntemlere gerek kalmaz
·         Makyaj öncesi baz olarak kullanılabilir.

Nasıl Kullanılır?

Sabah ve akşam, göz çevresi hariç, temiz cilde dairesel hareketlerle uygulanır. Gözle görülür sonuç için en az 3 hafta düzenli olarak  kullanılmalıdır.


Genel kullanım alanı:
·         Farklı özellikteki kalıtsal olmayan tüm koyu lekeler,
·         Eşit olmayan cilt tonu,
·         Renk değişimleri,
·         Güneş lekeleri,
·         Yaşlılık lekeleri,
·         Hamilelik (gebelik) lekeleri,
·         Ağda, epilasyon veya  jilet kullanımı sonrası ciltte oluşan kararmalar,
·         Solaryum sonrası oluşan lekeler,
·         Genital bölge, koltuk  altı, dirseklerde  oluşan kararmalar,
·         Yaz aylarında güneş ile birlikte ortaya çıkıp kışın kaybolan çiller,
·         İlaç kullanımı sonrası (antibiyotikler, doğum kontrol hapları,vs)  oluşan lekeler,
·         Yanlış kozmetik ürünleri kullanımı sonrası oluşan lekeler,

Lekomed Leke Giderici Krem İçin Öneriler
En iyi sonucu alabilmek için, 3 haftalık düzenli kullanımın ardından yaklaşık 2-3 hafta daha sabahları ve güneşe çıkmadan önce Lekomed Krem kullanmanız tavsiye edilmektedir.
UV Filter faktörü ile güneş lekelerine karşı cildinizi koruma altına alır fakat güçlü güneş korunmasına ihtiyacı olan kişilerde veya yaz mevsiminde yüksek koruma faktörlü ürünlerle beraber kullanılması tavsiye edilmektedir.

Yan Etkileri Nelerdir?

Yapılan testlerde herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır.  Ancak  tüm ürünlerde olabileceği gibi, Lekomed ürününün  içerdiği maddelere karşı hassasiyeti olan kişilerde yan etki görülebilir.

Ciltte kızarıklık, kaşıntı gibi reaksiyonlar olduğunda Lekomed kullanmayı durdurunuz.
Alerji testi için bir miktar Lekomed kremi bileğinize  sürüp yaklaşık 3-4 saat bekleyin. Alerjik belirtiler görüldüğü taktirde Lekomed kullanmayı bırakınız.

1 Haftadır cildimde düzenli sabah akşam kullanıyorum.Ürünün kokusu çok hoş hoş fresh , yağlı bir yapısı yok hemen emiliyor, nemlendirmesi de gayet başarılı.Harika bir makyaj altı bazı. Çene kısmımda renk tonu farklılıkları var sonuç için çok erken gibi görünüyor ama azda olsa renk açılması oldu hissediyorum. Net sonuç için 1 kutu belkide 2 kutu kullanmam gerektiğini biliyorum. Bu hangi marka cilt kremi , şampuan vs olsa bile ilk kutuda tam sonuç alınmaz. Mutlaka düzenli bir şekilde kullanılmalı ve sonuç alana kadar devam edilmeli. Sizde yaşlılık , cilt , hamilelik sonrası lekelerle sorun yaşıyorsanız buradan güvenle satın alabilirsiniz.
Sevgiler..