22 Mayıs 2017 Pazartesi

Karne Hediyemizi Aldık

Herkese merhaba, okulların kapanmasına çok az bir süre kaldı. Biz ailecek özel günlerimizi hediye ile taçlandırıyoruz. Geçen hafta babam aradı. Ece Naz'a tablet aldım karne hediyesi dedi. Benden heyecanlı bir ailem olduğu doğrudur. Okulların kapanması ve karne hediyesi uzun zamandır aklımda olan bir şeydi. Ne alsam,ne alsam diye düşünürken, Ece Naz bu yıl paten sürme işini baya bir ilerletti. 
Hafta sonları Tema Kolejinin paten klubüne gidiyor. Artislik çalışmalara bile başladılar. Bizim vazgeçilmez sitemiz karakterdukkani.com u açtım ve direk sitede patenler ve scooterlar gözüme çarptı. Elsalı olan her şeye bayılıyor. Patenin indirimde olduğunu ve kargo bedava olduğunu görünce hemen sipariş geçtim. 4 tekerlekli , kendinden uzayabiliyor. Emniyetli , frenli , kaliteli ,3-4 sene rahat kullanır diye düşünüyorum.
https://www.instagram.com/p/BUD4FBqgrHP/?taken-by=czerkinli

Elsa Paten şuan bizim vazgeçilmezimiz , hafta sonunu iple çekiyoruz sürebilmek için.Yaz tatilinde paten aktivitesi olması onun için çok iyi olacak.Benim içimde kaldı paten sürmek ama o doyasıya sürsün, eğlensin :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder