8 Şubat 2017 Çarşamba

Soğuk Mevsimin Sımsıcak Günü: 14 Şubat

Soğuk kış günlerinin en sıcak, en sevgi dolu, en samimi bekleyişidir 14 Şubat Sevgililer Günü. Birçok ülkede kutlanan özel bir gündür. Kökeni, Roma Katolik Kilisesi'nin inanışına dayanan Sevgililer Günü, Hristiyanlığı seçtiği ve bu inancından vazgeçmediği için öldürülenValentine isimli bir din adamının anısına ilan edilen bir bayram günü olarak ortaya çıkmıştır. Bu sebeple bazı toplumlarda "Aziz Valentin Günü" olarak da bilinir.
Şubat ayı sevenler birbirlerinin unutamayacağı jestleri yapmak ya da ömür boyu saklanacak bir hediye seçebilmek için tatlı bir telaşa girdiği bir dönemdir. Herkes en unutulmazı yapmak, en özeli almak ister. Hepimiz duyduğumuz sevgiyi özel bir hediye ile taçlandırmak isteriz.
Elimizin altında internet gibi bir derya varken sanırım hediye alma işimiz biraz daha kolaylaşıyor. Hele o alışveriş siteleri yok mu? Alışveriş merkezlerini gezmeye zamanı olmayanlar için biçilmiş kaftan. Oturduğunuz yerden sevdiğiniz insana alabileceğiniz milyonlarca hediye alternatifini bir tıkla ayağınıza kadar getirebiliyor.
Özellikle şu dönemde satışların patlama yapması için tüm sitelerde bir kampanya hareketliliği söz konusu. Çiçeksepeti’nin sevgililer gününe özel erken sipariş indirimi, Morhipo’nun özel koleksiyonu, Gittigidiyor indirim kampanyası sayesinde hediye seçerken hem siz hem de bütçeniz zorlanmayacak. Tek yapmanız gereken sevdiğiniz insanı mutlu edecek, ruhunu okşayacak hediyeyi seçip kolayca satın almak.
Son olarak, bu özel günde yanınızda gerçekten sevdiğiniz birisinin olmasının ve sevginizin karşılığının olduğunu bilmenizin hayattaki en güzel hediye olduğunu da unutmayın.

Sevgi dolu bir gün geçirmenizi dilerim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder