11 Haziran 2016 Cumartesi

PHİLİPS LUMEA İLE 8 HAFTA KULLANIM SONUÇLARI


İki aydır evimde bana konforu yaşatan Philips Lumea ile detaylı bilgileri daha önceki anlatımlarımda sizlerle paylaşmıştım.Buradan bakabilirsiniz. İki aylık süreçte iki haftada bir olmak üzere, koltuk altı, alt bacak ve yüz bölgemdeki sonuçları sizlere aktaracağım. Yoğunlaştırılmış ışık teknolojisi sayesinde 8 haftada tüylerimizde %80 azalma sözüyle harekete geçen Philips lumea tam da sloganı gibi çıktı. Bunu rahatlıkla söyleyebilirim. cihaz kıl kökünü gördüğünde kendiliğinden sinyal veriyor ve atışa hazırım diyor. Diğer iyi yanı kablosuz olmasıdır. Cihazı şarjı dolana kadar bekleyin ve öyle kullanmaya başlayın. 1,5 saat aralığında şarjı doluyor.
Vücudun her bölgesi için ayrı aparatlara sahip. En etkili sonucu koltuk altımda aldığımı söyleyebilirim. Yazın gelmesiyle birlikte sıfır kol elbiselerde beni en rahatsız eden kısım koltuk altımın görünmesidir. Kararma yada leke olacak mı acaba diye içimden geçirdim ama korktuğum hiçbir şeyi yaşamadım. Tertemiz bir şekilde 8 hafta sonunda bir iki tane kıl ancak kaldı. Yine merak ettiğim çene bölgemde olan ara sıra cımbızla çekerek iyice siyah kökleri olan birkaç tane arsız kıl ile mücadelem sonucu zafer benim oldu. Çenem de bu sorun tamamen bitti diyebilirim. Bacaklarımdaki kıllarım seyrekti. 8 haftada toplam dört kere kullandım. Yarısından fazlası kayboldu. Ve artık eskisi gibi çabuk uzamıyor. Philips lumea kıl köklerini uyutuyor. Lazer teknolojisinde ten renginin ve kıl kök yapısının da önemli olduğunu ve herkese göre değişkenlik gösterdiğini buradan bir kez daha sizlere hatırlamak isterim. Ben buğday tenli ve siyah kıl kök yapısına sahibim. Evimde tek başıma kimsenin yardımı olmadan ve dileğim zaman aralığında yaşadığım bu lüksü herkesin yaşamasını isterim. Bundan böyle evimdeki en büyük yardımcın ve arkadaşlarıma rahatlıkla tavsiye edebileceğim bu ürünü kullanma şansı beni çok mutlu etti. Bu iş için güzellik salonlarına yatırdığımız para ve zamanı hesapladığınızda bu ürünün ne kadar tasarruflu olduğunu anlayacaksınız. Elbette ürünü sonsuza kadar kullanamazsınız. Belirli bir atım sayısı var.250.000 den fazla atışa sahip. Buda çok uzun bir zaman dilimi demek. O zamana kadar zaten kıl problemlerimizin %80 nin den kurtulmuş olacağız. Ayrıca ben kalan kıllarım ve tüylerim için Philisps Lumea yı kullanmaya devam edeceğim. 
Sizde bu deneyimi ve konforu yaşamak isterseniz, elimde Teknosa mağazalarında geçerli %15 indirim kuponum var, üstelik iki adet 30 hazirana kadar geçerli olan bu kuponları kullanmak isteyen arkadaşlar var ise lütfen yorumlarında belirtsinler.Kullanım deneyimlerinizi bizlerle de paylaşmayı unutmayın.