29 Aralık 2016 Perşembe

Casual Avenue ile Country Tarzını Yaşayın

Modanın vazgeçmezlerinden biri olan Country tarzını bende çok seviyorum. “Taşradan gelen “anlamını taşıyan country daha çok köy evlerinin pastel yapısını bizlere sunar. Samimi sıcak ve huzur veren duyguları hissettir bize.
Ben de evimde severek bu tarzı kullanıyorum. Özellikle yatak odasında kullandığım nevresim, battaniye, bornoz gibi ürünlerimin bir uyum içerisinde olmasına dikkat ediyorum.Web de Country tarzında ev tekstili ararken gözüme bir site ilişti. http://www.casualavenue.com/tr sizleri de tanıştırmak isterim. Ürünlerin kalitesi, renklerin uyumundan kendisini belli ediyor. Online alışveriş yapabileceğiniz bu sitede sevdiklerinize hediye edebileceğiniz çok şık tasarımlar sizi bekliyor. Garage sale bölümünde fiyatları %50 düşürmüşler. Dekoratif ürünlerde bulunan mumlar ve biblolara bayıldım. Siteyi gezerken buda benim olsun bu da benim olsun moduna girdim. Özellikle dikkatimi bebek ve çocuk grubunda bulunan ürünler çekti. Kapşonlu havluları mutlaka görmelisiniz. Renk tonlamaları çok uyumlu. Ev de benim gibi babet giymeyi seviyorsanız, pofuduk babetleri inceleyin.Bu kadar seçenek arasında kaybolmuşken öncelikli ihtiyacım olan bornozumu buradan almaya karar verdim. Tasarımları çok zengin. Birkaç günde bornoz elimde oldu.
Banyoya her gittiğimde sarılasım geliyor. Yumuşacık dokusu. Aradığımı bulmanın hazzını sizlere anlatamam. Yavaş yavaş buradan bütün evimin ihtiyaçlarını göreceğim. Çok büyük alışveriş sitelerinde bu markanın ürünlerine rastlamak mümkün. Siteye yeni üye olanlara ilk alışverişlerinde %25 indirim imkanı ve ücretsiz kargo fırsatı sunuyorlar. Kredi kartı kullanmayanları da düşünmüşler ve kapıda ödeme kolaylığı sağlamışlar. Ev tekstili ürünlerinde seçici olmalı ve kaliteden ödün vermemeliyiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder