4 Ekim 2016 Salı

LOHUSA SEPETİ SONBAHAR KIŞ SEZONU MODELLERİ

Her kadın anne olma heyecanını hak eder. Hamile olmak ana olmanın ilk basamağıdır. Haberi alınca tatlı telaşlarla dolu bir süreç başlar. Ailede bu haberi duyan herkesin yüzünde bir gülümseme belirir. Yavaş yavaş anne karnında büyümeye başlayan yavru kendini göstermeye başlar. Doğum zamanı yaklaşınca annelik iç güdüsü direkt olarak bebeğin doğum sonrası ihtiyaçlarına ve lohusalık döneminde gerekli ihtiyaçlara odaklanır. Hazırlıklar başlar, tatlı tatlı alışverişler yapılır. Bebeğin odasından, giyeceği kıyafetlere kadar her şey artık onun gelmesini beklemektedir. Psikolojik açıdan annenin doğumdan sonra stressiz zamanlar geçirmesi çok önemlidir. Anne fizyolojik ve psikolojik olarak yeniden yapılanmaya başlar. Doğum sonrası istirahat döneminde annenin rahatlığı esastır. Bu dönemi kolay atlatmak için kullanacağı her türlü ürün o iki özel insan için sağlıklı ve rahat olmak zorundadır. İyi beslenmek gibi rahat ve huzurlu bir uykuda esastır. Bunun için ikisinin giyeceği kıyafetler çok önem kazanır. Kadınların kafalarına taktıkları diğer bir konuda doğum sonrası kilo verilse bile gitmeyen göbekleri. Annemden biliyorum, eskiden kadınlar göbeklerine kuşak bağlarlarmış. Lohusalık döneminde şimdi artık ona da çözüm var. Çeşit çeşit ihtiyaçlar için lohusa korseleri mevcut.
Hamile ve lohusa kıyafetleri eskiden ne zor bulunurdu. Artık her şey gibi bir tıkla her şeyi bulabileceğimiz bir web sitesinden bahsedeceğim sizlere. www.lohusasepeti.com ismi bile çok güzel düşünülmüş. Sabahlıklar, pijamalar, gecelikler, terlikler, taçlardan tutunda emzirme atletleri, sutyenleri, korselerine kadar annelere özel ne var ise düşünülmüş. Anne düşünülürde bebek unutulur mu? Onlar içinde çok tatlı tulumlar, esprili bebek önlükleri, isme özel kapı süsleri yapılmış. 200 den fazla ürün çeşidi ile göz dolduran bu online site hamile ve lohusa hanımların dikkatini çekiyor.Sonbahar geliyor, ardından kış başlayacak.Hamile giyim ve lohusa giyim sonbahar ve kış modellerine göz atmakta fayda var.

Xses Lohusa Pijama Takımı
Dört parçadan oluşan güpürlü pijama, gecelik ve sabahlık seti Modal kumaştan üretilmiştir.Kayın ağacından üretilen Modal,tamamıyla doğal,yaş ve kuru mukavemeti yüksek bir lif çeşididir.Yıpranmaya karşı oldukça dayanıklıdır.Nem transfer özelliği oldukça iyidir. Lohusa annelerin emzirme rahatlığı düşünülerek tasarlanmıştır.Ürün Fiyatı 169.00 TL dir.

Bone Lohusa Gecelik ve Pijama Takımları
Çiçekli lohusa takımı sonbahar kış sezonuna uygun kaliteli malzemeden üretilmiştir.Hamilelik dönemimde rahatça giyilebilir ve emzirme döneminde de özel kesimi sayesinde önü açılarak emzirme kolaylığı sağlayan beli ayarlamalı hamile pijamasıdır.%100 A kalite kumaştan tasarlanmıştır. Ürün Fiyatı 74.90 TL dir.


Haluk Bayram Sabahlıklı Lohusa Pijama Takımları
Sabahlıklı welsoft kumaştan tasarlanmış üç parça spor model anne adayları ve lohusa annelerin rahatlığı esas alınarak üretilmiştir.Kumaş kesinlikle tüylenme yapmaz,yumuşak dokusu ile sıcak tutar,çabuk kuruma özelliğine sahip,deforme olmaz dayanıklıdır. Ürün Fiyatı 149.90 TL dir.


Tuba Sabahlıklı Lohusa Pijama Takımları
Kadife sabahlıklı uzun kollu ve dantelli olarak üç parçadan tasarlanmıştır.Hem hamilelik hemde lohusalık döneminde rahatça kullanılabilir.1.sınıf kumaştan imal edilmiştir.Anne adayları ve annelerin rahatlığı düşünülerek emzirme kolaylığı sağlayan önden açılır düğmelidir.Ürün Fiyatı 169.00 TL dir.


Feyza Lohusa Pijama Takımları
Sonbahar / Kış sezonun düşünülerek tasarlanmış 3 parçadan oluşuyor.Penyesi A kalite kumaştan ve yelek kısmı polar yumuşak kumaştan üretilmiştir.Kesimi spordur.Yeleğin kumaşı sayesinde sıcak tutar.Hamilelik ve lohusalıkta anne bebeğini rahatça emzirebilsin diye ön kısımı düğmelidir. Ürün Fiyatı 139.90TL dir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder