8 Eylül 2016 Perşembe

Herkes Hayalindeki Eve Kavuşsun Diye

Büyük şehirde yaşamak birçok açıdan avantajlı olsa da dezavantajları da yok değildir. Eğitim ve kültürel aktiviteler yönünden zengin olan büyük şehir kalabalıkları ve özellikle de trafiği ile insanı çileden çıkartabilir. Bir işinizi halletmeye gidersiniz; trafik yoğunluğu yüzünden o gün işiniz yarım kalır. Zamanınızın çoğu koşuşturmakla ve beklemekle geçer. Bir de işiniz ile oturduğunuz yer arasında mesafe varsa büyük şehirde yaşamak bir işkence haline dönüşecektir. 
Büyük şehrin en büyük dezavantajı da pahalı olmasıdır. Yol masrafı, yeme-yeme içme, faturalar ve en önemlisi ev kiraları. Kiralık bir evde yaşıyorsanız büyük şehir çok daha yorucu bir hal alır. Her ay o eve verdiğiniz para için acırsınız. Çünkü o para boşa girmektedir. Yıllarca o evde kalırsınız  ama ev sahibi olamazsınız. Para biriktirip ev satın almak istersiniz ama yeteri kadar para biriktiremezsiniz.  
Büyük şehirde yaşamanın en büyük sorunu kiralık evde yaşamaktır. Ne var ki son zamanlarda taksitle kira öder gibi ev sahibi olma yolu açıldığı için bu dertten kurtulmanız artık mümkün. Her ay yüklü miktarda kira ödemek yerine bütçenizi aşmayacak taksit miktarı ile kendi evinize sahip oluyorsunuz. Bu fırsat ile kirada yaşayanların üzerinden büyük bir yük kalkacağı kesin. 
Resim 
Kira öder gibi eve sahip olmak gerçekten de mükemmel duygu değil mi? Peki bu avantajdan yararlanmak isteyenler ne yapmalı? Bütçenize uygun vade ve faiz oranlı bir  konut kredisi çekebilirsiniz. Banaların müşterilerine sunduğu uzun vadeli ve düşük taksit seçenekleri ile kendi evinizde yaşamanın tadına varmak çok kolay. Size uygun konut kredisine hemen başvurun çok geçmeden siz de evinize sahip olun.  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder