2 Haziran 2016 Perşembe

KOVA BURCU


Burç konusunda kendinizi şanslı hissedenler misiniz? Ben öyleyim. Kendini unutup hep başkalarını düşünen başka bir burç var mı bilmiyorum. Fazla insancıl, duyguları aşırı yüksek, dahilik derecesinde pratik zekaya sahip, idealleri olan ve özgürlüğüne düşkün bir burç kova.
Aklımın ilk yetmeye başladığı dönemlerde bende her kadın gibi astrolojiye merak sardım. Burcumun özelliklerini okuyunca dahiler ile bir olup yeni keşifler yapmanın, Pollyanna olup gülücükler saçmanın ve Robin Hood olup ihtiyacı olan insanlara yardım etme güdülerimin nereden bana ulaştığını anladım.
Yıldızlar, gökyüzü, güneş, ay zaten beni her daim etkilemiştir. Gökyüzünde olan hareketlenmenin yeryüzünde nasıl olur da bizi çekiştirdiğini burçlar sayesinde takip edebiliyoruz. Ünlü astrologları artık teknoloji sayesinde kolaylıkla takip edebiliyor ve gerekirse onlara ulaşabiliyoruz.
Astrolojinin sözlerine kulak kabartmalı. Bu zamanlarda anlaşmaya imza atmayın dediklerinde, durup beklemeli. Ters açılar, retrolar gezegenlerin yer değiştirmesiyle oluşan konumlar farkında değiliz ama çok önemli etkiler bırakabiliyor üzerimizde. Kişiler artık ikili ilişkilerinin yönlerini bile astroloji sayesinde belirliyor.
Öyle arkadaşlarım var ki her türlü medya organlarını takip ederek günlük burçlarını her birinden ayrı ayrı okuyup güne öyle başlıyor.
Biz kovalar sezgiler açısından diğer burçlardan bir tık daha öndeyiz. Güçlü sezgilerimiz sayesinde hızlı düşüp, hareket edebiliriz. Bazen de karşımızdaki insanla birazcık inatlaşma içerisinde olduğumuz söylenir. Sorun çözmeyi, üretmeyi, hoşgörüyü bizde bulabilirsiniz. İkili ilişkilerimizde dolambaçlı yollardan hiç hoşlanmayız. Bir şey bizim için siyah ya da beyazdır. Gri rengi bizde bulamazsınız. Birazda sabırsız olduğumuzu söylemeliyim. Bir iş için beklemeyi hiç sevmeyiz. Hemen anında olması için gereken tüm çabayı gösterip başarıya mutlaka herkesten önce ulaşırız. Hayalperest bir burç olmamız sayesinde ufkumuz sürekli geniştir. Yeni olan her şeyi denemek isteriz. Yeniye kucak açarız. On birinci evi temsil ederiz, Bize dostlar ve hayaller evi derler. Düşünün bizimle hayatın ne kadar güzel geçebileceğini. Kova Burçları Elle'den günlük burç yorumlarını takip etmesini öneririm. Sitede şöyle bir güzellikte yapmışlar burçları yorumlayan astrolog ile iletişime geçip özel yorum bile alabiliyorsunuz,daha ne olsun. Hadi kızlar her gününüze güzel başlamanız dileğiyle…

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder