21 Mart 2016 Pazartesi

Portakalrengi.com I Hamilton Ürünleri


Güzelliğin güvenle buluşma noktası sloganı ile yola çıkan özel bir web sitesinden bahsetmek istiyorum sizlere.  Türkiye’nin en büyük dermokozmetik butiği olan bu web sitesinde; ağız diş bakımı, güneş koruyucular, makyaj, medikal ürünler, saç bakımı, vücut bakımı ve yüz bakımından oluşan ana başlıkları görebilirsiniz. Portakalrengi sitesinin diğer sitelerden gözüme çarpan farklarını anlatmak isterim sizlere medikal ürünlerde ayak için tabanlıklar, bel korseleri, boyun korseleri, fıtık korseleri ve bağlarından tutun da varis çoraplarına kadar mevcut. Bu tur ürünlerin güvenli ve saygın alışveriş sitelerinden yapılması taraftarıyım.Vücut bakımı başlığında ağrılar ve masaj için kremlerde bulunuyor. Genel olarak değerlendirmem gerekirse çalışmış oldukları markaların hepsi son derece işinde titiz çalışan, dermatolojik olarak gerekli belgeleri bulunan saygın firmalar.

Baharın gelmesiyle güneş yavaş yavaş yüzünü göstermeye başladı. Yaz gelmeden hazırlıkları şimdiden yapmak gerekir düşüncesiyle portakalrengi.com sitesinden güneş kremlerini incelemeye başladım. Aslında toplum olarak bir konuda yanlış bir kanımız var. Güneş koruyucuları sadece yazın kullanmalıyız tabusunu yıkmamız gerekiyor. Güneş kremi nemlendirici bakım kremleri gibi süreklilik arz eden bir kremdir. Sabahları mutlaka vücudumuzun açıkta kalan kısımlarına uygulayıp dışarı öyle çıkmalıyız. Güneşin yararı olduğu kadar güneşten gelen ultraviyole ışınları cildimize zarar vermektedir. Bu yüzden cildimizi korumamız gerekir. Özellikle çocukların cildinin daha hassas olduğunu düşünürsek onlara sürekli olarak güneş kremleri alışkanlığını kazandırmamız gerekir.
Güneş bakım ürünlerinin den Hamilton markasında karar kıldım. Nedenine gelince; güneşin ülkesi Avustralya’dan gelen bu ürünlerin 80 yıllık tecrübesinin olması. Türkiye’de cilt kanseri görülme oranın son 30 yılda %237 oranında artış gösterdiğini biliyor muydunuz?  Üstelik ozon tabakasının her yıl biraz daha inceldiğini düşünürsek durumun ne kadar önemli olduğunu kavrayabiliriz. 
Hamilton Active Family Losyon SPF50+ 500 ml
Hamilton ürünleri sitede indirime de girmiş, bunu duyunca daha bir keyfim yerine geldi.  Bütün ailemin kullanabileceği bir güneş losyonu hemen dikkatimi çekti.  Hamilton Active Family Losyon SPF50+ 500 ml lekelenme, kırışıklık, kuruluk, çatlama sorunlarını giderip, kızarıklık ve yanma hissini de yok ediyor olması bana çok cazip geldi. Bu siteyi mercek altına alın derim. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder