25 Şubat 2016 Perşembe

Sinoz Leke Kremi

Gelişen son teknoloji ile cildinizde oluşan ,güneş lekeleri,sivilce izleri,yaş ilerlemesine bağlı cilt lekeleri,hamilelikte oluşan lekeler,ağda sonrası oluşan lekeler ve cilt tonunda görülen dalgalanmalardan sinoz leke kremi ile kurtulmanız mümkün.Araştırmalar su teresinin cilt üzerindeki lekeleri geçirdiği gözlemlenince uzmanlar sinoz leke kremini üreterek insanlığın hizmetine sunmuşlardır.İcerinde  A, B, C, E, F, H vitaminlerini barındırır ve bu vitaminler cildi besleyerek yağ ve nem dengesini korur. Ayrıca 30 faktör güneş koruma özelliğiyle de, cildi güneş ışınlarının zararlarından muhafaza eder. Lekelerin olduğu her bölgede rahatlıkla kullanılabilir.Sinoz leke kremi etkisini bir haftadan sonra göstermeye başlar.Cilt aydınlanmaya başlar,ışıldar ve kremin içindeki maddeler doğal olduğu için herhangi bir alerjik soruna yol açmaz , 30 faktörlü güneş kremleriyle aynı işlevi görür.Sizi güneşin zararlı ışınlarından korur.
Sinoz Leke kremi düzenli kullanıldığı zaman koyu renk cilt lekelerinde oldukça etkili bir ürün.Tüketici Kalite Ödülü almış,Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ISO9001 belgesine ve TSE onaylı leke kremidir.
Ürün 30 ml'lik çok şık tasarlanmış ambalajında satışa sunulmaktadır.
Krem yapısı yoğun gibi görünse de hemen cilt tarafından emilmekte olup , yağlanma hissi bırakmamaktadır. Kokusu da çok hafif ferahlatıcı bir kokudur.
Nohut tanesi kadar alıp temizlenmiş cildinize yedirin , nemlendirmesine bayılacaksınız. Zamanlada ürünün etkilerini görmeye başlayacaksınız.
Sinoz Leke kremine internet üzerinden sipariş vererek sahip olabilirsiniz. Üstelik ücretsiz kargo ve kapıda ödeme avantajlarıyla üretici firmanın 30 gün koşulsuz para iade garantisi ile. Fiyatı da indirimli olarak satışta sadece 79 Lira
İnternetten sipariş için www.sinoz.com.tr ye uğramayı unutmayın..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder