25 Aralık 2015 Cuma

Örümcek Ağı ile Yüz Germe


Günümüzde ameliyatsız yüz germe işlemleri aynı zamanda Ultra V Lift adı ile bilinir ve doğal sonuçlara neden olabilmektedir. Düz ya da kılçıklı ameliyat ipleri tercih edilerek yapılan etkili bir germe uygulamasıdır. Sarkan bölgelere yerleştirilen bu ipler sayesinde askıya alınan bölgelerde yüz germe işlemleri rahatlıkla yapılabilir. 
Örümcek Ağı ile Yüz Germe güvenli ve hızlı sonuçlar alınabilecek ve yanak ve çene bölgesindeki sarkıkları giderebilecek yöntemlerin başında gelmektedir. Elastikiyetini kaybetmiş olan bölgelere uygulanarak sorun yaşanılan kısımları eski pozisyonlarına getirmek için yapılır. Cildin alt tabakasına çok az bir şekilde girilen bu uygulama sayesinde uzun süren ameliyatlara göre daha uygun fiyatlarla sonuç alabilmek mümkündür. Örümcek Ağı ile Yüz Germe işlemi sonrasında sonuçlar 2 yıl boyunca etkisini göstermektedir. Aynı zamanda işlem sonrasında hasta günlük hayatına hemen geri dönebilir. Ameliyata ihtiyaç duymadan yapılan örümcek ağı estetiği, son zamanlarda sıkça tavsiye ediliyor. Uzman kişilerce yapılan bu işlemler sadece 30 dakikalık bir süre içinde gerçekleştirilmektedir. Kısa bir iyileşme sürecine sahiptir ve etkili sonuçlar verebilmektedir. Çok yoğun bir şekilde sarkma görülen kişiler için tavsiye edilir. Kadın ve erkeklere rahatlıkla uygulanabilen Örümcek Ağı ile Yüz Germe işlemleri daha çok 35 ile 60 yaş arasındaki kişilere yapılır. Cildin elastikiyeti bu sayede korunur ve daha dinamik ve genç bir görünüme kavuşabilirsiniz. 
Kimler için Uygundur? 
Yaşı ilerlemiş ve derin kırışıklıklara sahip olan kişiler için yapılabilir. Bununla birlikte; 
  • Oldukça ince ce çok hassas bir deriye sahip kişiler için uygulanabilir. 
  • Yüksek derecede elastikiyetini kaybetmiş olan kişiler de sarkmış ciltler için yapılabilir. 
  • İnce bir dış cilde sahip olan kişilere uygulanabilir. 
  • Yerleşmiş kırışıklık ve çizgilerden şikâyetçi olan kişiler için de son derece idealdir. 
Örümcek Ağı ile Ameliyatsız Yüz Germe işlemi uzman ve tecrübeli bir doktora tarafından uygulandığı sürece fazlasıyla güvenlidir. Uygulama sonrasında hastanın hemen günlük hayatına dönebilmesi ve etkisini kısa sürede görebilmesi sebebiyle günümüzde en çok tercih edilen uygulamalardan biri olarak yapılmaktadır. 

En iyi Pişik Kremi ; Mustela Vitamin Barrier 1-2-3 Cream


Özellikle bebeklerde meydana gelen pişikler, sıcak ve sürtünme sonucunda deride meydana gelen tahribatlar olarak tanımlanır. Bu durumdan kurtulmanın bilinen en etkili yolu ise pişik kremleri olmaktadır. Pişik losyonları yeni doğan bebeklerde meydana gelen farklı cilt problemlerinin iyileştirilmesinde kullanılan en aktif bir yöntem olarak günümüzde de geçerliliğini korumaktadır. Bebeklerin vücutlarında ve özellikle de bacak aralarında eklem yerlerinin sürtünmesinden meydana gelen bir cilt rahatsızlığı olarak ortaya çıkan pişik sorununun iyileştirme uygulamalarından biri olan bu losyonlar, etkin bir şekilde kullanıldığında sonucunu anlık olarak gösterebilir. 
Pişik sorunlarıyla ilgili olarak etkili bir bakım ürünü olan Mustela Vitamin Barrier 1-2-3 Creamtercih edilebilir. İçeriğinde bulunan shea yağı, çinko oksit ve B5 vitamini ile etkin bir koruma sağlar. Ayrıca bariyer görevi üstlenen yapıda bulunan çinko oksit özelliği sayesinde, cildi tahriş eden yapıcı etkenlere karşı tam koruma özelliği gösterir. Özellikle idrar, dışkı ve bezin bebeklerin cildinden tahriş olmasına izin vermez. Bununla beraber farklı bileşenlerinin de etkisiyle hassas olan bebek cildini yumuşatmak için Mustela Vitamin Barrier 1-2-3 Cream kullanmanız önerilmektedir. Bebeklerin sağlığı için hipo alerjenik olarak piyasada bulunan Mustela Vitamin Barrier 1-2-3 Cream pişik losyonu, farklı testlerden geçirilmiş ve güvenilirliği de ispatlanmıştır. 
Mustela Vitamin Barrier 1-2-3 Cream özellikleri; Günlük bakım ve koruma için uygun olduğu, dışkı, bez teması ve idrar gibi sebeplerle meydana gelen tahrişlere karşı içeriğinde bulunan çinko oksit bileşeniyle birlikte bariyer etkisi göstermesi ve cildi koruması, içerdiği B5 ve F vitaminleriyle beraber cildin bakımını etkili bir şekilde sağladığı ve kolay uygulanması gibi özellikler yer alır. Kullanımından sonra da hiçbir leke izi bırakmaz. Günlük olarak yapacağınız her bez değişimlerinde, temizlenmiş bez bölgelerine masaj yöntemiyle uygulanabilir. Bebeklerde ciddi bir sorun haline gelen pişiklerden korunmak için özel olarak üretilen Mustela Vitamin Barrier 1-2-3 Cream, son zamanların en çok tercih edilen bebek bakım ürünleri arasında yerini almakta ve uygulanmaya devam edilmektedir. Bebeğiniz sağlığının her anlamda önemli olduğunu unutmamanız gerekir.