16 Ekim 2015 Cuma

Özgürlükler Şehri Amsterdam’a Gitmeye Ne Dersiniz?

İstanbul gibi hayatın yoğun geçtiği şehirlerden birinde yaşıyorsanız, zaman zaman her şeyi bir kenara itip 3 gün ruhunuzu dinlendirmeye, şehrin karmaşasından kaçmaya ihtiyaç duyarsınız. Böyle zamanlarda hemen hemen hepimiz gidilebilecek Avrupa şehirlerine bakar içlerinden en cazip olanı seçmeye çalışırız.
Kimimiz eş dost tavsiyesine göre kimimiz internette bulabileceğimiz gezi sitelerine bakarak bir seçim yapmaya çalışırız. Şehir seçiminden sonra öncelikli yapmamız gereken en ucuz uçak biletini bulmak ve en uygun konaklama alternatiflerini değerlendirmek olur.
Örneğin Amsterdam gibi havayolu şirketlerinin bol sayıda tarifeli sefer koyduğu şehirlerden birine gidecekseniz çok şanslısınız. Çünkü havayolu şirketleri arasındaki rekabet en çok yolcuya yarıyor. Hele bir de kampanya dönemine geldiyseniz yaşadınız demektir. Bu arada ufak bir hatırlatma yapmak isterim; uçak biletinizi alırken en ucuz Amsterdam uçak bileti seçenekleri için havayollarının kendi sitelerinden daha uygun fiyata bulabileceğiniz ve son derece güvenli online bilet alabileceğiniz internet sitelerine de göz atmanızı şiddetle tavsiye ederim. Aradaki fiyat farkları sizi bir hayli şaşırtacak.
Şayet Amsterdam tatili kafanıza yattıysa ve plan yapmaya başladıysanız klasik gezi sitelerinin gezilip görülmesi gereken yerler başlığı altında yazdıkları yerlerden farklı bir önerim olacak size. Şayet Amsterdam’a gittiyseniz yapmadan dönmeyin diyeceğim en önemli aktivite “Heineken Bira Fabrikası” ziyaretidir. Öncelikle girişin ücretli olduğunu ama bu parayı fazlasıyla hak ettiğini söylemem gerekir.
Küçük bir aile şirketinden yaklaşık 180 ülkede popüler olmuş bir markaya dönüşen Heineken biralarının 100 yılı aşkın geçmişi karşısında büyüleneceksiniz. Heineken bira fabrikasında şüphesiz en çok ilginizi çekecek olan yer, kendinizi bir arpa tanesi olarak farz edip sonra hangi işlemlerden geçip biraya dönüşünüzün anlatıldığı odadır. Şüphesiz bu deneyimi size yazıyla aktarmak bir hayli güç, yüzden bunu mutlaka yerinde yaşamanızı öneririm. Ayrıca kendi Heineken şişenizi 5 euro karşılığında yapabilmeniz de ayrı bir eğlence ve tecrübe olacaktır. Bununla beraber geçmişten günümüze kadar kullanılan ürünleri ve yayınlanmış bütün Heineken reklamlarını izleyebilirsiniz. Bu anlattıklarıma ek olarak Heineken binasında gezerken imalattan yeni çıkmış en taze Heineken’i de tatma imkanınız oluyor. Giriş için ödediğiniz ücrete 3 adet biranın dahil olduğunu hatırlatayım.
Tabi ki Amsterdam’da yapmadan veya görmeden dönülmemesi gerekenler listesi bir hayli uzun. Ama özetle şunu rahatlıkla diyebilirim ki: Ölmeden önce yapmanız gerekenler listesine mutlaka Amsterdam seyahatini ekleyin.
  


Avene Thermal Su 300 ml İndirimli


Şehirlerde yaşayan insanların ciltlerinde toz ve toksinlerden arındırılma ihtiyacı sürekli görülmektedir. Termal su bu anlamda cildinizi yeniler ve sizi oldukça serinletebilir. Termal suların içerisindeki mineral tuzlar ve elementler, mineralli sulardakinden daha fazladır ve her cildin doğal dengesine de uygun miktarda bulunur. Termal sular aynı zamanda, hücre metabolizmasını hızlandıracağı gibi, çevresel faktörlerden meydana gelen zararlı toksinlerden de cildinizi arındırmaktadır. Sabah kullanıldığında canlı bir güne başlayabilir ve yüzünüzü yıkadıktan sonra bu uygulamayı yapabilirsiniz. Daha sonra gün boyunca cildiniz nemlendiricilerin etkisiyle nem oranını kaybetmeden cildinizi besleyecektir.
Tüm ciltler için uygun olarak üretilen Avene Thermal Su 300 ml ürünü, yapısında zengin mineraller bulundurduğu için doğal avene termal suyu olarak sizlere tavsiye edilmektedir. Avene Termal Water suyu, Avene markasının doğduğu Fransız Avene kasabasında, tamamen saf olan bir kaynaktan üretilmektedir. Özel formülü sayesinde cildinizi aynı zamanda rahatlatır ve ferahlık kazandırmaktadır. Bununla beraber yatıştırıcı özelliği de bulunur ve özellikle kızarıklıkların yatıştırılmasında büyük bir etki yaratır. Yüz ve vücutta istenilen sıklıkta kullanım için uygundur. Cildi rahatlatma, yatıştırma ve ferahlatma özelliklerinin yanında, makyajlarınızı sabitlemek için de kullanabileceğiniz Avene Thermal Su 300 ml ürününü tavsiye ediyoruz.
Kullanım şekli oldukça kolaydır. Cildinize sadece 20 cm uzaklıktan püskürtme yöntemiyle kullanabilir ve birkaç saniye içerisinde kurumasını bekledikten sonra istediğiniz ferahlığa ulaşabilirsiniz. Ürünün içeriğinde; Water ve Nitrogen bileşenleri bulunmaktadır. Sağlığınızın her şeyden önemli olması gerektiği ve günlük hayatta dışarıda geçirdiğiniz zamanlarda cildinize birçok mikroorganizmanın yerleştiğini unutmamak gerek. Ayrıca uyumadan önce kullanılması, hücrelerinizin yenilenmesinde çok etkili olmaktadır. Hücre bölünmesinin ya da yenilenmesinin en hızlı yaşandığı gece saatlerinde, cildin nemli tutulması çok önemlidir. Uyumadan önce yüzünüzü yıkamalı ve termal suyu sıkarak gece kreminizi de masaj yöntemiyle sürebilirsiniz. Mineraller bu şekilde cildinize daha hızlı yayılacaktır ve sabah uyandığınızda ne kadar rahat bir cilde sahip olduğunuzu hissedebileceksiniz. Avene Thermal Su 300 ml İndirimli ürün ile güzel bir bakım yapmış olacak bu ürünü çevrenize de tavsiye ederek, herkesin cilt olarak rahatlamasını ve bakım yapmasını sağlayabileceksiniz.

İnternet üzerinden indirimli avene ürünleri satın almak için http://www.dermoeczanem.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.