5 Haziran 2015 Cuma

Hayalinizdeki Kadın Portalı Pegarose.com


Sağlık, güzellik, aşk ve ilişkiler… Bunlar bir kadın için önemli kavramları ifade ediyor. Her kadın güzel olmak ve bu güzelliği kalıcı kılmak ister. Her kadın duygusal bir ilişki yaşamak ve bunun için neleri gözden çıkarması ve nelere dikkat etmesi gerektiğini öğrenmeyi diler. Kadın kendisini tanımak, kendisini tanıdıkça da hayata daha sıkı sıkıya bağlanmayı hayal eder. Bunun için herkesin kendisine göre bir yaşam tarzı, yahut hayat felsefesi vardır. Ancak gelişen ve değişen dünyanın kadınların hayatlarındaki kavramları da başkalaşıma ve değişime uğrattığını söyleyebiliriz. Bu değişim daha güzel bir kadının ve kendisine daha çok güvenen, aşkı dolu dolu yaşayabilen bir kadının ortaya çıkmasını sağlayacak gelişmelerdir.
Değişime ayak uydurun!
Entelektüel birikime önem veren kadınlar için sanat ve kültür alanında yapılan paylaşımlardan, güzelliğe veya aşka önem veren kadınlar için yazılanlara kadar herkesin kendisinden bir şeyler bulacağı pegarose.com, yeni yayın ilkeleri sayesinde daha da ilginç ve faydalı bilgileri sunmaya devam ediyor! Kadınların özgürleştiren, güzelleştiren, sanata ve kültüre meyil ettiren, biraz da güldüren bir kadın portalı olarak karşınıza çıkan pegarose.com, kaliteli editörleri sayesinde sadece kadınlara yönelik paylaşımlar yapıyor. Sağlık, diyet, zayıflama, yaşam, dekorasyon, astroloji, güzellik tüyoları, kariyer ve modadan haberinizin olmadığı bir şey kalmasın!
Farklı olmak kaliteli olmaktır!
Kadın sitesi Pegarose.com, diğer kadın sitelerinden çok farklı bir anlayışla okuyucuların karşısına çıkmayı ilke edinmiştir. Bu kapsamda sitede yayınlanan içerikleri hepsi, özgün, faydalı ve kadınların yarınını değiştirecek ve aydınlatacak bilgileri içerir. Site, kadının toplum içerisindeki yerini önemseyen ve her geçen gün daha aktif olarak toplum içerisinde güzellikleri, bilgileri, fikirleri ve kültürel birikimleriyle yer almasını isteyen bir düşünceden doğmuştur.
Kadınların kişisel gelişimlerinin ve özgüvenlerinin artması açısından güzellik tüyoları, tarz ve modaya uyum sağlayabilecekleri içerik paylaşımları, motivasyonlarını arttıracak güzel astrolojik yazıların okuyuculara sunulması, bu fikrin etrafında filizlenen paylaşımları ifade ediyor. Kendini yeniden keşfetmek, güzelliğin sırlarını öğrenmek, sosyal olmak ve yaşamınızın daha da dinamik olmasını istiyorsanız, ufuk açan paylaşımlarımızı takip etmeye devam edin!

Sevdiğin Rengi Yaşa / Couleurs by QNET

Türkiye’de üretilen ve dünyanın dört bir yanında satışa sunulan Couleurs,  “Sevdiğin Rengi Yaşa” mottosuyla beğeniye sunuldu. Couleurs, marka ismini Fransızca’daki “renk” kelimesinden alıyor.
Bu sezon ruj, göz farı, allık ve pudra ürün grubuna odaklanan Couleurs, farklı renk seçenekleriyle günümüzün hızla değişen makyaj trendlerine kolaylıkla uyum sağlanmasını hedefliyor.Geçtiğimiz hafta makyaj ürünlerinden oluşan çok güzel bir paket aldım .Hemen inceleyelim ne dersiniz ?