26 Mayıs 2015 Salı

%100 Dogal Masaj Ürünleri , gantekstil.com da !!

Diyete başladım herşey yolunda gidiyor . Sağlıklı beslenerek vücudumu içeriden harekete geçiriyorum, sporlada dışardan dinç kalmasını sağlıyorum.Çok fazla yürüyüş yapıyorum, su içiyorum ama bir türlü çare bulamadığım en çok müzdarip olduğum bir konu  var ki oda selülit ,sitedeki ürünleri incelerken at kılı masaj eldiveni dikkatimi çekti  uzun zamandır merak ettiğim ve almak istediğim üründü. gantekstil.com da çok uygun fiyata görünce kaçırmadım. Aslında sitede her şey çok ucuz.50 TL üzeri alışverişte kargo bedava onuda hatırlatmadan geçemeyeceğim. Balmy Naturel ürünlerini Gratislerde görmüştüm  çok fazla çeşit yoktu ama web sitelerinden bütün ürünlere ulaşabilirsiniz.Benim alışverişim 57 lira tuttu. 57 liraya bir dolu ürün aldım. Hepsi kaliteli ve gerçekten işe yarayan ürünler.Neler almışım bakalım mı ?

Banyosunu yenilemeyi düşünen ev hanımlarına pratik çözüm Kale360’danBanyo mobilyalarınız veya duşa kabininiz eskidiyse, banyonuzu değiştirme zamanı gelmiş demektir. Sevgili ev hanımları, banyo yenilemenin oldukça yorucu ve zahmetli bir iş olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Hayalinizdeki banyoya ulaşmak için artık yolları arşınlayıp mağaza mağaza gezme devrine son. Kale360.com ile oturduğunuz yerden hızlı ve pratik bir şekilde banyonuzu tasarlamanız
mümkün.
Kale360, kullanımı son derece basit web sitesi ile 3 adımda banyo planı oluşturmanın rahatlığını yaşatıyor. Bu pratik uygulamadan yararlanabilmek için tek yapmanız gereken www.kale360.com'a üye olmak. Ardından hayalinizdeki banyo tasarımına başlayabiliyorsunuz. Öncelikle banyonuzun duvar ölçülerini girmeniz gerek. Sonrasında duvarları döşeyeceğiniz karoları ve mobilyaları belirleyerek tasarımı şekillendirebilirsiniz. Banyonuzun ölçülerine uygun ürünler ile kullanışlı ve şık bir banyo tasarlayabilir, Çanakkale Seramik ve Kalebodur’un birbirinden güzel karolarıyla aydınlık bir banyo yaratabilirsiniz. Seçtiğiniz ürün içinize sinmediği takdirde, ürünü değiştirme olanağınız da var.
Banyo tasarlarken mobilya ve banyo ürünlerini alan ölçülerine göre seçmek son derece önemli. Bazen tahmini kararlar kötü sonuçlara yol açabiliyor. Sığar diye düşünüp ölçüsü ucu ucuna yeten bir dolap alıp sonrasında sıkışık bir görünüm elde etmek hiç de hoş olmuyor. Ancak Kale360'ın tasarım programında banyonuzun boyutuna göre eklediğiniz ürünlerin nasıl duracağını panoromik ve yüksek kalitede görmeniz mümkün. Böylece olası bir aksiliği önlemiş oluyorsunuz.

Kale360’ın bir diğer özelliği ise zengin bir koleksiyon sunması. Banyo dekorasyon mağazalarında sınırlı sayıda hazır örnekler görürken, Kale360’da daha farklı seçenekler bulabiliyorsunuz. Kale360'ın zengin foto galerisi ise tasarım öncesi ilham almak için birebir. Bu galeriden başkalarının yapmış olduğu banyo tasarımlarını inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

Bu pratik uygulama dekorasyona düşkün ev hanımlarının işini kolaylaştırırken, banyo tasarlamayı da keyifli hale getiriyor. Kale360’ın geniş ürün yelpazesinden seçeceğiniz renkli ürünlerle harika banyo tasarım modelleri oluşturabileceksiniz.
Banyo tadilatı yapacaksanız Hayalinizdeki banyoyu kolayca tasarlayabildiğiniz Kale360’da hazırladığınız banyoyu tek tıkla hesaplatıp en yakın satış noktasıyla iletişime geçebilirsiniz. Kale’nin uzman ekipleri sayesinde tamamen size özel olan banyoya kısa zamanda kavuşabilirsiniz Harika bir banyo tasarımı için hemen www.kale360.com web sitesini ziyaret edip kendi banyonuzu kendiniz tasarlayın.