14 Mayıs 2015 Perşembe

OJENİZİ FRESH’N SOFT İLE ÇIKARTIN, TIRNAKLARINIZ YIPRANMASIN


Kadın güzelliğinin en önemli ayrıntılarından biri de bakımlı tırnaklardır. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte tırnaklarının daha güzel görünmesini isteyen pek çok kadın daha sık oje sürüyor. Ancak tırnaktan tamamen çıkmayan ojeler için defalarca uygulanan temizleme işlemi tırnak çevresindeki dokunun kurumasına ve tırnakta tahrişe neden oluyor. Tırnak sağlığınız için en iyisini düşünen Fresh’n Soft, e vitaminli Asetonsuz Oje Çıkarıcı ile tırnaklarınıza ek bakım sağlayarak her zaman mükemmel görünmelerine yardımcı olur.
E vitamini içeriğiyle daha bakımlı tırnaklar
Kişisel bakım ürünleriyle, günlük hayatı kolaylaştıran, hijyenik çözümler sunan Fresh’n Soft, Asetonsuz Oje Çıkarıcı ile kadınların güzellik yolculuklarında en iyi arkadaşı olmaya geliyor. Özel formülü ile tırnak ve çevresindeki dokuya zarar vermiyor ve içerisindeki E vitamini sayesinde, tırnakları besleyerek kurumasını engelliyor. Kadınların özgürce oje sürmelerine imkan veren ürün, sağlığınızdan ödün vermeden güzelliğin tadını çıkarmanıza yardımcı oluyor.
Kadınların ihtiyaç duyacakları her an yanlarında taşıyabilecekleri Fresh’n Soft Asetonsuz Oje Çıkarıcı; evde, ofiste veya tatilde hayatınızı kolaylaştırıyor.
Ürün Fiyatı: 3,95 TL
www.freshnsoft.com.tr
http://www.facebook.com/FreshnSoft
https://twitter.com/FreshnSoft