7 Mayıs 2015 Perşembe

Hamarat annelere en güzel hediye: Mikser


Anneler gününe sayılı günler kala anneler günü hediyesi alma telaşı da başladı. Hayatınızın en değerli varlığı olan annelerinizi her gün mutlu etmeniz önemli. Ancak anneler gününde güzel bir sürprizle ona özel olduğunu bir kez daha hissettirmelisiniz.
Kadınlara alınabilecek hediye seçenekleri oldukça fazla olduğundan Anneler gününde ne alsak diye kara kara düşünürüz. Bu noktada annenizin ilgi duyduğu konular öne çıkar. Örneğin, yemek yapmaya meraklı ve günün çoğunu mutfakta geçiren annelere mutfak aletinden daha güzel bir hediye olamaz.
Eğer sizin de anneniz vaktinin büyük bir kısmını mutfakta geçiren biri ise, ona mutfak aletlerinin vazgeçilmezi olan bir mikser veya el blenderı hediye edebilirsiniz. Böylece onu hem mutlu edebilir, hem de marifetli elleriyle yaptığı yemekleri daha kısa sürede hazırlamasına yardımcı olursunuz.
Annenize alacağınız miksere henüz karar vermediyseniz, Beko’nun küçük ev aletleri serisinde yer alan BKK 3055 MK modeli harika bir alternatif olabilir. Komple metal çırpma ve yoğurma aparatları ile istenilen her çeşitte yiyeceğin hazırlanabildiği bu mikser annenizin mutfaktaki en büyük yardımcısı olacak. Şık tasarımıyla cezbeden BKK 3055 MK mikser, dik durma özelliği sayesinde mutfakta fazla yer kaplamayacak.
Annenizin yemek hazırlarken işini kolaylaştıracak bir başka mutfak aleti ise el blenderı. Piyasada çeşitli el blender seçeneği bulunuyor. Bunlar arasında kararsız kaldıysanız, tercihinizi Beko Black Series’in turbo özellikli el blenderi’ndan yana kullanabilirsiniz. Çift bıçaklı doğrama sistemi sayesinde daha homojen sonuçlar elde edilebilen bu alet ile anneniz yemekleri daha hızlı bir şekilde hazırlayabilecek. 2 hız kademesi, ölçekli kabı ve doğrayıcı özelliği bulunan Beko BKK 3080 RHB El blenderı, komple paslanmaz çelik blender ayağı ve paslanmaz çelik çırpıcı aksesuarlarıyla mutfaktaki yeni yardımcısı olabilir.
Annenizin mutfakta işlerini kolaylaştırmak, pasta ve keklerinin daha leziz olmasını, daha güzel kabarmasını istiyorsanız, annenize bu harika mikseri hediye edin. BKK 3055 MK Mikser ile anneniz yemekleri daha hızlı bir şekilde yaparak kendine ve sevdiklerine daha çok zaman
ayırabilecek. Hem her zaman annenizden beklemeyin, siz de ara sıra onu şaşırtıp birbirinden nefis kekler yapabilirsiniz.