23 Mart 2015 Pazartesi

Diyet Günlüğüm , 2. hafta değerlendirmesi


Çok soru aldım liste uyguluyor musun HAYIR bir listeye bağlı değilim , ŞOK DİYET mi HAYIR şokta değil !!!
9 Mart 2015 Pazartesi başladım arkamda bıraktığım 14 günüm ve toplamda bay bay dediğim 6.5 kğ um oldu. Bu haftanın gideni 2.5 kğ... Bu giden elbette yağ kitlesi değil vücudumdaki şiş ve su.

Erkek ve Kız Bebek İsimleri


                           
Bebeğinizin daha anne karnına düşmesi ile başlayan isim koyma telaşı bebeğin dünyaya gelip kimliği çıkarılana kadar devam etmektedir. Annenin tercihi, babanın tercihi ve özellikle büyük anne, büyük baba gibi ailenin ileri gelenlerin seçme istekleri ve arzuları çok karmaşık ve içinden çıkılmaz bir hale sokacaktır. İsim koymanın çok önemli olduğu bilinmektedir. İsim seçiminde bu kadar etken var iken seçimi kolaylaştırma adına tasarlanan ve sizlerin beğenisine sunulan bebek isimleri sayfasında dilediğiniz şekilde isim bulmanız mümkündür.
bebek isimleri - erkek isimleri - kız isimleri - popüler isimler
Örneğin erkek bebeğinizi isim koymak için  http://www.bebekisimleri.net/erkek-isimleri sayfasına girerek tüm erkek isimlerini ve isimlerin karşısında yer alan açıklamaları görebilirsiniz. Ana sayfada sol üst satırda yer alan ‘’ Erkek bebek isimleri ‘’ başlığı altında 28 harfin yer aldığı tabloda dilediğiniz harfi seçerek erkek ismi konusunda bir seçime gidebilirsiniz. Alfabe 29 harf tabi ki, ancak ‘’ Ğ ‘’ ile başlayan bir isim henüz dilimizde mevcut değildir :)
Bebeğiniz kız olacak ve bir kız ismi arıyorsanız yine ana sayfada yer alan ‘’ kız bebek isimler ‘’ başlığında yer alan 28 harften birine tıklayarak ekrana gelen http://www.bebekisimleri.net/kiz-isimleri sayfasından bebeğinize en uygun kız ismini seçebilirsiniz. Ekrana gelen ve F harfi ile başlayan kız isimleri karşısında isimlerin anlamı da yer almaktadır. Bu bilgilerle sim seçimi çok daha kolaydır.
www.bebekisimleri.net sayfası etik değerlere uygun tüm erkek ve kız isimlerini paylaşan eşsiz bir platformdur. Bir göz atmakta fayda olduğunu düşünüyorum.