24 Şubat 2015 Salı

Döküm tavada Tavuklu patates


Döküm Tencerede yemeğin tadı lezzetli oluyor. Ben set şeklinde 2 yıl önce aryıldız dan almıştım. 250 liraydı 5 parça ürün.Almak isteyenlere öneririm. Mağazalarından da gidip görebilirsiniz. Demir dökümler gibi çok ağır değil. İtalyan yapımı.Bulaşık makinesinde çok kez yıkadım çizilme olmadı. Pilavı da güzel tane tane oluyor. Ümitin en sevdiği yemeklerin top listinde geliyor .Adam  çayla tüketmeyi seviyor , banada alıştırdı :)) Kuru yapıyorum o yüzden. Salça yok içerisinde.Yapımı basit. Bütün malzemeyi at kendi kendisine pişsin..

Kazandıran Online Alışveriş için: Bonusbay


Geçen gün internette dolaşırken ‘bonus dağıtan’ ilginç bir site ile karşılaştık. Bonusbay
Bonusbay, içerisinde hepimizin yakından tanıdığı ve sık sık online alışveriş yaptığı en iyi mağaza ve markaların bulunduğu tamamen ücretsiz bir sistem. Mağazalar bu sisteme özel indirim bonusları tanımlayıp, Bonusbay üzerinden yapacağınız her online alışverişinizde Sizlere kazanma fırsatı sunuyor.  Daha da etkileyeceği olanı kazandığınız bu bonuslar da sonrasında ‘nakit para’ olarak hesabınıza yatıyor. Karlı gözüküyor değil mi?

Cosmed Day To Day Temizleme Jeli

 Anneysek ölmedik ya :) Ece Naz dişlerini fırçalamaya bayılıyor , kreşte de gün içerisinde 2 kere fırçalıyor. Akşam yatmadan önce beraber banyoya gidiyoruz. O dişlerini fırçalarken bende çabucak yüzümü yıkıyorum . Yüz temizliğinde genelde jel formunda olanlar tercihim. Day To Day sabah akşam severek kullandığım bir ürün.Benim kullandığım ise 150 ml ambalajda satılıyor. Ürünün kokusu o kadar güzel ki , miss gibi kokuyor.Koruma bandı ile çevrelemişler ağız kısmını  gördüğünüz üzere.Buda demek oluyor ki ilk siz açıyorsunuz ürünü !! Ürünün fiyatı alışveriş sitelerinde 35 ile 25 TL arası değişiyor.