1 Ocak 2015 Perşembe

Tavsiye Melekleri, Loreal’in yeni ürünü Magic Blur ile tanıştı

Hepimiz yeni yıla, yeni hedefler, hayaller ve yeni umutlarla giriyoruz. Bir kadın olarak da kendimiz için en büyük dileklerden biri, güzel ve sağlıklı bir cilt...
Loreal’in yeni ürünü Magic Blur biz kadınlar için adeta yeni yıl hediyesi! Bu ürünü Tavsiye Kanalı’nda deneyen, mucizevi etkisini kendi cildinde hisseden ve #lorealblurile hashtag’iyle sosyalmedya’da paylaşan Tavsiye Melekleri, 2015’i muhteşem bir ciltle karşıladı.

Paylaşımın gücüyle markaların yeni ürünlerini ilk keşfeden olmanın ayrıcalığını yaşayan Tavsiye Melekleri, Loreal Magic Blur hediye kremleriyle güzelliklerini ikiye katladı.

Farklı kategorilerden ünlü markaların ürün ve hizmetlerine ücretsiz ulaşıp denemek, bazen piyasaya çıkmamış bir ürünü herkesten önce deneme şansına sahip olmak için tavsiye meleklerinin ve melek adaylarının buluşma noktası tavsiyemelekleri.com’a göz atmanızda fayda var.

Kim bilir belki 2015 sizin de tavsiyelerle hayatınızı değiştirecek bir yıl olur.

Yeni Gözdem Armani Acqua Di Gioia Edp 100 Ml

Geçtiğimiz aylarda Kent Park  Sevil Parfümeri 'ye uğradım.Bir parfümü koklamadan assla satın almam.
Aldığım en pahalı parfüm itiraf ediyorum 223 TL ödedim.AZaz döküyorum ,Ece Nazdan da kaçırıyorum :))Yasemin kokusu beni  her zaman mest etmiştir.Burdayım diyen bir koku.Kalıcılığı tartışılmaz,ferah fresh bir koku,Tekin Acar,Sephora mağazalarında da satışta,yolunuz düşerse koklayın derim.
Acqua Di Gioia da daha ilk bitkisel notayla birlikte nefis nane aromasıyla gelen büyülü bir tazelik duygusu Calabria’da baharın ilk başlarında hasat edilen İtalyan“Limone Primo Fiore Femminello keyfi birlikte bulunuyor. Bu duygu suya özgü yeniden doğuş ile narin ve kristalize doğadan gelen su yasemini kokusuna dönüşerek parfüme beklenmedik sofistike bir hava katıyor. Dip notasında, Acqua Di Gioia dünyadan kaynak alan su imzası ile başa çıkıyor. Nefis sedir ağacı notaları ile birlikte kahverengi şeker ve doğanın ender bitkilerinden biri olan labdanum kokunun temellerini atıyor.