25 Aralık 2015 Cuma

En iyi Pişik Kremi ; Mustela Vitamin Barrier 1-2-3 Cream


Özellikle bebeklerde meydana gelen pişikler, sıcak ve sürtünme sonucunda deride meydana gelen tahribatlar olarak tanımlanır. Bu durumdan kurtulmanın bilinen en etkili yolu ise pişik kremleri olmaktadır. Pişik losyonları yeni doğan bebeklerde meydana gelen farklı cilt problemlerinin iyileştirilmesinde kullanılan en aktif bir yöntem olarak günümüzde de geçerliliğini korumaktadır. Bebeklerin vücutlarında ve özellikle de bacak aralarında eklem yerlerinin sürtünmesinden meydana gelen bir cilt rahatsızlığı olarak ortaya çıkan pişik sorununun iyileştirme uygulamalarından biri olan bu losyonlar, etkin bir şekilde kullanıldığında sonucunu anlık olarak gösterebilir. 
Pişik sorunlarıyla ilgili olarak etkili bir bakım ürünü olan Mustela Vitamin Barrier 1-2-3 Creamtercih edilebilir. İçeriğinde bulunan shea yağı, çinko oksit ve B5 vitamini ile etkin bir koruma sağlar. Ayrıca bariyer görevi üstlenen yapıda bulunan çinko oksit özelliği sayesinde, cildi tahriş eden yapıcı etkenlere karşı tam koruma özelliği gösterir. Özellikle idrar, dışkı ve bezin bebeklerin cildinden tahriş olmasına izin vermez. Bununla beraber farklı bileşenlerinin de etkisiyle hassas olan bebek cildini yumuşatmak için Mustela Vitamin Barrier 1-2-3 Cream kullanmanız önerilmektedir. Bebeklerin sağlığı için hipo alerjenik olarak piyasada bulunan Mustela Vitamin Barrier 1-2-3 Cream pişik losyonu, farklı testlerden geçirilmiş ve güvenilirliği de ispatlanmıştır. 
Mustela Vitamin Barrier 1-2-3 Cream özellikleri; Günlük bakım ve koruma için uygun olduğu, dışkı, bez teması ve idrar gibi sebeplerle meydana gelen tahrişlere karşı içeriğinde bulunan çinko oksit bileşeniyle birlikte bariyer etkisi göstermesi ve cildi koruması, içerdiği B5 ve F vitaminleriyle beraber cildin bakımını etkili bir şekilde sağladığı ve kolay uygulanması gibi özellikler yer alır. Kullanımından sonra da hiçbir leke izi bırakmaz. Günlük olarak yapacağınız her bez değişimlerinde, temizlenmiş bez bölgelerine masaj yöntemiyle uygulanabilir. Bebeklerde ciddi bir sorun haline gelen pişiklerden korunmak için özel olarak üretilen Mustela Vitamin Barrier 1-2-3 Cream, son zamanların en çok tercih edilen bebek bakım ürünleri arasında yerini almakta ve uygulanmaya devam edilmektedir. Bebeğiniz sağlığının her anlamda önemli olduğunu unutmamanız gerekir. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder