16 Ekim 2015 Cuma

Avene Thermal Su 300 ml İndirimli


Şehirlerde yaşayan insanların ciltlerinde toz ve toksinlerden arındırılma ihtiyacı sürekli görülmektedir. Termal su bu anlamda cildinizi yeniler ve sizi oldukça serinletebilir. Termal suların içerisindeki mineral tuzlar ve elementler, mineralli sulardakinden daha fazladır ve her cildin doğal dengesine de uygun miktarda bulunur. Termal sular aynı zamanda, hücre metabolizmasını hızlandıracağı gibi, çevresel faktörlerden meydana gelen zararlı toksinlerden de cildinizi arındırmaktadır. Sabah kullanıldığında canlı bir güne başlayabilir ve yüzünüzü yıkadıktan sonra bu uygulamayı yapabilirsiniz. Daha sonra gün boyunca cildiniz nemlendiricilerin etkisiyle nem oranını kaybetmeden cildinizi besleyecektir.
Tüm ciltler için uygun olarak üretilen Avene Thermal Su 300 ml ürünü, yapısında zengin mineraller bulundurduğu için doğal avene termal suyu olarak sizlere tavsiye edilmektedir. Avene Termal Water suyu, Avene markasının doğduğu Fransız Avene kasabasında, tamamen saf olan bir kaynaktan üretilmektedir. Özel formülü sayesinde cildinizi aynı zamanda rahatlatır ve ferahlık kazandırmaktadır. Bununla beraber yatıştırıcı özelliği de bulunur ve özellikle kızarıklıkların yatıştırılmasında büyük bir etki yaratır. Yüz ve vücutta istenilen sıklıkta kullanım için uygundur. Cildi rahatlatma, yatıştırma ve ferahlatma özelliklerinin yanında, makyajlarınızı sabitlemek için de kullanabileceğiniz Avene Thermal Su 300 ml ürününü tavsiye ediyoruz.
Kullanım şekli oldukça kolaydır. Cildinize sadece 20 cm uzaklıktan püskürtme yöntemiyle kullanabilir ve birkaç saniye içerisinde kurumasını bekledikten sonra istediğiniz ferahlığa ulaşabilirsiniz. Ürünün içeriğinde; Water ve Nitrogen bileşenleri bulunmaktadır. Sağlığınızın her şeyden önemli olması gerektiği ve günlük hayatta dışarıda geçirdiğiniz zamanlarda cildinize birçok mikroorganizmanın yerleştiğini unutmamak gerek. Ayrıca uyumadan önce kullanılması, hücrelerinizin yenilenmesinde çok etkili olmaktadır. Hücre bölünmesinin ya da yenilenmesinin en hızlı yaşandığı gece saatlerinde, cildin nemli tutulması çok önemlidir. Uyumadan önce yüzünüzü yıkamalı ve termal suyu sıkarak gece kreminizi de masaj yöntemiyle sürebilirsiniz. Mineraller bu şekilde cildinize daha hızlı yayılacaktır ve sabah uyandığınızda ne kadar rahat bir cilde sahip olduğunuzu hissedebileceksiniz. Avene Thermal Su 300 ml İndirimli ürün ile güzel bir bakım yapmış olacak bu ürünü çevrenize de tavsiye ederek, herkesin cilt olarak rahatlamasını ve bakım yapmasını sağlayabileceksiniz.

İnternet üzerinden indirimli avene ürünleri satın almak için http://www.dermoeczanem.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder