19 Ağustos 2015 Çarşamba

La Roche Posay Ürünleri Turuncu Kasa da %40 indirimle

Temmuz ayında tatile gitmeden önce, güneş kremi arayışlarım başladı.2 sene öncede hemen hemen aynı içeriklere ve gramaja sahip Fransız markası Vichy i kullanmıştım.Bu sene marka değişikliği yapıp yine Fransız olan La Roche Posay ı tercih ettim. Siteyi gezdiğimde La Rocha Posay larda % 40 indirim olduğunu gördüm, aradığım güneş koruyucuyuda bulunca hemen sepete attım.Ekonomik olan herşeyi severim. Aldığım güneş sütü 50 faktörlü 300 ml kocaman aile boyu diyebilirsiniz.Parfümsüz akışkan bir yapıya sahip.Sürdükten sonra cilt tarafından hemen emiliyor.Sür sür bitmez cinsten. Vichy i 2 yılda zor bitirdik. Bakalım bu ne zaman bitecek ;)
Güneşin yararları kadar cilde büyük zararlarıda mevcut.Güneşe çıkmadan yarım saat önce güneş kremi nizi tüm cilt yüzeyine uygulamanız yeterli. Sonrasında güneşte gezebilir , havuz veya denize rahatlıkla girebilirsiniz.Unutmayın sudan çıktıktan sonra tekrar sürmelisiniz.Çocuklarınızı da kremleyip suda veya kumda oynamasına izin verebilirsiniz.Tabii açık renk kıyafetleri ve şapka takmayıda ihmal etmeyin..
Yanık kadar kötü birşey yok.. 5-6 sene önce Antalya Side de bir yandım ki 1. dereden yanık oldum. O gün bugündür Güneş kremimi eksik etmem. 50 Faktörlü La Roche Posay dan çok memnun kaldım.İyi bir seçim yapmışım..Turuncu Kasa da güneş kremlerine mutlaka bakın %60a kadar indirimler mevcut ve hemen hemen bütün markalarında satışı mevcut.

Siz güneş koruyucusu olarak hangi marka - ürün tercih ediyorsunuz ?
Yorumlarınız benim için değerli..
Sevgiler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder