27 Ağustos 2015 Perşembe

Hayaller peşin, ödemeler taksitle…


Son yıllarda bankaların sunduğu kredili ürünleri kullanım oranının her geçen gün hızlı bir şekilde artmaya devam ettiği bugün tüm istatistiksel verilerle doğrulanmış bir gerçektir. Bunun en önemli sebebi birbirleriyle rekabet halinde olan banka sayısının artması ve bu bankaların sundukları ürün çeşitlerinin her geçen gün artmasıdır. Ayrıca gelişen teknolojiyle birlikte bankaların, artık oturduğunuz yerden size ihtiyaç kredisi veya kredi kartı verebilir hale gelmesi de bir diğer önemli sebeptir.
Şüphesiz hangi kredi ürününü kullanırsanız kullanın, ödemelerinizi düzenli yaptığınız takdirde herhangi bir maddi sıkıntı yaşamanız mümkün değildir. Hepimizin birbirinden farklı pek çok hayali veya ihtiyacı var. Kimimiz alacağı evin, kuracağı yuvanın hayalini kurarken, kimimizin aklında çocuğuna hazırlamak istediği iyi bir eğitim hayatı var. Bunlar için sabit bir gelirle toplu bir para ayarlamak tabi ki mümkün değil, o zaman sabit gelirinize paralel taksitlerini rahatlıkla ödeyebileceğiniz bir ihtiyaç kredisi kullandığınızda hayallerinize peşin kavuşup taksit taksit ödemiş olursunuz.
İhtiyaç kredisi kullanma fikri kafanızda oluştuysa bu sefer hangi bankadan kullanacağınız sorunu ortaya çıkıyor. Bankacılık sektöründe yaşanan bu rekabet sanırım en çok biz tüketicilerin işine yarıyor. Bankaların faiz oranlarını mukayese etmenize ve tercih yapmanızı kolaylaştıracak bir sürü internet sitesi mevcut. Bunlardan alacağınız verilerle en uygun bankayı seçmek artık çok kolay.
Sanırım her gün oradan oraya koşturan bizim gibi insanlar için en önemli şey zaman. Dolayısıyla ihtiyaç kredisi kullanımında hangi banka daha çabuk, formaliteleriyle hangisi bizi daha az bunaltıyor, bu da çok önemli. O zaman size önerim, ne ihtiyaç kredisi başvuru sürecinde ne de krediniz onaylandıktan sonraki kullanım sürecinde sizi yerinizden kaldırmadan size bu hizmeti sağlayacak bir banka seçmeniz.
CEPTETEB’de hem kredi başvurunuzu hem de kredi kullanımını internetten istediğiniz gibi kolayca yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet yanlış duymadınız, müşterisi olsanız da olmasanız da uygun faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kullanmak CEPTETEB’de bu kadar kolay.
Bu kadar fırsat bir araya gelmişken hayallerinizi başka bahara ertelemeyin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder