21 Temmuz 2015 Salı

FRESH’N SOFT PREMIUM SENSITIVE ISLAK BEBEK HAVLUSU, HASSAS CİLTLİ BEBEKLERE HİJYENİK ÇÖZÜMLER SUNUYOR


Türkiye’nin ıslak mendilde öncü markası Fresh’n Soft’un Premium Sensitive Islak Bebek Havlusu, anne dokunuşu kadar hassas dokusuyla bebeğinizin narin cildini tahriş etmeden temizliyor. Yenidoğan ve hassas ciltli bebekler için pratik ve hijyenik çözümler sunan Fresh’n Soft Premium Sensitive Islak Bebek Havlusu, annelerin en büyük yardımcısı oluyor.
Bebeklerin narin cildine uyumlu
Dermatolojik olarak test edilmiş ve parfüm içermeyen formülüyle, bebeklerin cildini üst düzeyde koruma özelliğine sahip olan Fresh’n Soft Premium Sensitive Islak Bebek Havlusu, günlük kullanıma uygun olmasıyla dikkat çekiyor.
Fresh’n Soft Premium Sensitive Islak Bebek Havlusu, ekolojik sertifikalı ham maddelere sahip içeriğiyle, bebeklerin narin cildini koruyor. Pro Vitamin B5 ile düzenli kullanıldığında pişik oluşumunu büyük ölçüde engelleyen Premium Sensitive Islak Bebek Havlusu, zeytinyağı özleriyle de bebeklerin cildini nemlendirerek besliyor. Fresh’n Soft Premium Sensitive Islak Bebek Havlusu ile siz de bebeğinizin cildini özenle temizleyebilir, bebeğinizin günlük bakımını Fresh’n Soft güvencesiyle tamamlayabilirsiniz.
www.freshnsoft.com.tr
http://www.facebook.com/FreshnSoft
https://twitter.com/FreshnSoft
Ürün Fiyatı : 4,50 TL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder