6 Mart 2015 Cuma

www.bebekeli.com , kargo ücretsiz alışverişe devam :)

Kreşin bize kazandırdığı en büyük alışkanlık düzenli diş fırçalamamız !! Sabah uyanır uyanmaz dişlerini fırçalamak istiyor , akşamları da çok yorulup uyuya kalmazsa bu alışkanlığı devam ediyor.Geçen hafta içerisinde bebekeli.com dan Ece Naz için alışveriş yapmıştım. Dün sitede dolaşırken chicco diş bakım seti çok hoşuma gitti. Fiyatı da uygun gelince dün sabah sipariş ettim , biraz önce kargo elime sapasağlam ulaştı.Kalem kutusu şeklinde koruma kabı ile seyahatlerde yanımızda taşırız , macun bitince de Ece Naz a kalem kutusu yaparım diye düşündüm :) 
3 Parça üründen oluşuyor , diş fırçası koruma kılıfı ile geliyor.
Macun bildiğimiz diş macunlarından farklı şeffaf jel yapıda kokusu da çok güzel , diş fırçalamayı sevmeyen çocuk sırf macun için dişini fırçalar :) Fluorid içermiyor ,kalsiyum içeriyor .
Diş macunu İtalya Menşeili 50 ml .

Diş bakım setinde 3 farklı renk seçeneği sunuluyor , pembe mavi ve yeşil. Sitede ürünler ayrı ayrıda satılıyor. Tek tekte alabilirsiniz.Daha önce siz chicco diş macunu ve fırçasını kullandınız mı çocuğunuzda ? beni merakta bırakmayın , yorumlarınızı bekliyorum.
Sevgiler.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder