13 Kasım 2014 Perşembe

#goshgratiste ANKARA LANSMANI

Sevgili Anlam hanımın daveti ile The House Cafede 2 hafta önce Danimarkalı Dünyaca Ünlü Renkli Kozmetik Markası Gosh'u bizlerle buluşturan Gratise öncelikle çok teşekkür ederim.Çok renkli, keyifli ,bol sohbetli lansmanımız harika idi :)) 

Bütün Gratislerde Gosh markası ürünlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.Benimle beraber diğer kozmetik bloglarıda inceledi ürünleri,gerçekten kaliteli,ambalajları şık,uzun süre kalıcı ürünler.Bizler tavsiye ediyoruz.
Mascarasından ve Dev Bronzerinden almayı düşünüyorum çok çok beğendim :))


Elektrikli Süpürge Kullanımına Dair Pratik Bilgiler


Ev temizliğinin başrol oyuncularından elektrikli süpürgeler, temizlik işlemlerini daha kolay ve hızlı hale getiriyor. Evde biriken toz ve pislikleri bir çırpıda kolayca çeken bu küçük ev aletleri, hijyenik ve sağlıklı bir ortam oluşmasını sağlıyor. Peki hemen herkesin evinde bulunan elektrik süpürgelerini doğru kullanıyor musunuz? Elektrik süpürgesi kullanmakta ne var, düğmesine basarım çalışır işte diye düşünmeyin. Bilmeniz gereken pek çok tüyo var, sizin için bunları bir araya getirdik.
* Kuru tip süpürgelere sahipseniz, su çektirmemeye dikkat edin. Bu tip süpürgeler yalnızca kuru kirler için kullanılmalıdır.
* Su filtreli süpürgeniz varsa rahatlıkla su çektirebilirsiniz. Aynı zamanda Islak/Kuru tip süpürgelerde de su çekme özelliği bulunur.
* Kirli suyu zemin veya halı üzerinden çekmelisiniz. Hortumdan geçerek makineye ulaşan kirli su kovaya dökülür. Hava ise motor tarafından çekilir.
* Temiz su haznesi ve şampuan püskürtme özelliğine sahip halı yıkama makineleri halılarınızı kolay ve hızlı bir şekilde temizlemenizi sağlar.
* Islak/kuru süpürgelerde ıslak/kuru tip motorlar kullanılır. Yalnız kuru tip motor seçilse, motora su kaçtığı takdirde kısa devre yapıp motorun yanması söz konusu olabilir. Islak/kuru süpürgeler hem suyu hem de kuru kirleri çekebildiğinden oldukça kullanışlı bir seçenektir.
* Islak/kuru süpürgeleri kuru kirler için kullanırken, kova içerisine kağıt filtre takıp kova üzerine bir bez filtre yerleştirmeniz gerekli. Bu sayede kirler kovaya dökülüp filtreye yapışacaktır.
* Islak/kuru motora sahip süpürgelerin bir diğer güzelliği ise motor ıslandığında bile sıkıntı oluşmaması. Ayrıca emiş gücü azaldığında sargılarının daha iyi soğuması da önemli bir detay. Yani kuru tip motorlardaki gibi motor yanma riski bulunmuyor.
* Siklon haznesi tek kademe olan torbasız bir ürüne sahipseniz, filtre kısa zamanda tıkanıp emiş gücünü düşürebilir. Bu nedenle sıkça filtreyi temizlemeniz gerekir.
* Birden fazla kademeli siklon yapılarda, filtreye gelen toz yükü çok daha az olacağından uzun süre boyunca yüksek emiş gücü sağlanır.
Beko’nun küçük ev aletleri ve beyaz eşya modelleri için www.beko.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.