10 Kasım 2014 Pazartesi

Pielor Bebek Grubu Ürünleri

 Ece Naz doğmadan ne çok araştırırdım bebek grubu kozmetik ürünlerini,acaba hangi ürünü almalıyım? Göz yakmayan şampuan gerçekten göz yakmıyor mu? İçeriği Alkolsüz ürün mü ? Dermatolojik olarak test edilmiş mi? 
Milyon tane soru kafamda dolaşır dururdu .Önce kendimde denemeler tabii ki, pimpirik annelik böyle birşey sanırım.Buda bana has birşey değil , konuştuğum bütün anneler hassas bu konuda.Bebek Cildi savunmasız,ince ve narin.Çünkü en değerli varlıklarımıza zarar gelsin,canları yansın istemiyoruz..
Kızım şuan 5 yaşında,şimdi bile aynı hassasiyeti gösteriyorum.Fotoğrafta gördüğünüz Pielor Bebek Ürünleri ni yaklaşık 2 aydır Ece Naz'da kullanıyoruz. Genel anlamda bahsetmem gerekirse 'Pielor'  Yüksek kalitede üretilmiş , içeriği temiz ürünlerden oluşuyor.İçiniz rahat kullanabilirsiniz.Ürün kokuları rahatsızlık vermiyor.Aksine hafif ve hoş.Satın almak isterseniz internet üzerinden ürünleri temin edebilirsiniz.Ben size ara ara ürünler hakkında detaylı bilgiler vereceğim.Şampuan ve Saç Kremi 1numaralı kurtarıcımız kıvırcık ve uzun saçlarda :))