26 Ağustos 2014 Salı

#cananilesummerparty etkinlik sponsorları ,www.monteida.com

Uygun Rafine Yağ San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin tarihi 1960’lı yılların sonuna dayanmaktadır. Merkezi İstanbul’da, üretim tesisleri ise Havran’da yer almaktadır. 50 yılı aşkın süredir Türk zeytinyağı sektöründe yer alan Uygun Rafine, üretimini yaptığı her türlü zeytin ve zeytinyağı ürününü dünyanın her bir köşesine ihraç etmektedir. Yıllardır edindiği tecrübe ve birikimin yanı sıra, tüketicilerin ihtiyaçlarını anlayan ve onları en iyi şekilde karşılamaya çalışan Uygun Rafine, zeytinyağı sektöründe öncü ve güvenilir şirketler arasında yer almaktadır.
Uygun Rafine bugün İspanya ve İtalya başta olmak üzere Amerika, Kanada, İsrail, Hindistan, Malezya, Güney Kore, Tayland gibi ülkelere yaptığı ihracatların yanı sıra iç pazarda yürüttüğü faaliyetlerle de daha güçlü bir konuma ulaşmıştır. Şirketin hedefi yurtdışında Türk zeytinyağını tanıtmaya devam edip, iç pazarda ise tüketimini artırmayı sağlamaktır.
Uygun Rafine, Monte İda markasını yaratırken Kuzey Ege’de bulunan Kaz Dağlarının mitolojik ismi “İda Dağları”ndan esinlenmiştir. İda (Kaz) Dağları en üretken zeytin ağaçlarının bulunduğu ve en leziz zeytinlerin yetiştiği topraklar olarak bilinmektedir. Yaratılış amacını bir ideoloji haline getiren Monte İda ile, bulunabilecek en lezzetli zeytinler ve bu zeytinlerden elde edilen zeytinyağları, en uygun koşullarda ve doğal tadı bozulmadan sizlere sunulmaktadır.#cananilesummerparty etkinlik sponsorları , www.e-tibetmutfak.com

#cananilesummerparty etkinliğinin sponsorlarından e-tibetmutfak.com u  yakından tanıyalım..
Sitede Hazırlık,Pişirme,Davet Sunumu,Günlük Sunum,Saklama,Dekoratif Aksesuar,Banyo Aksesuar kategorisinde yüzlerce ürün bulabilirsiniz.

Hakkımızda

Müşterilerimize, her zaman en uygun fiyat ve taksit seçenekleri ile kaliteli ürünleri sunmak şirketimizin ana prensibidir.
Müşterilerimizin memnuniyeti, bizler için vazgeçilmez unsurlardan birisidir.
Bizlerden almış olduğunuz ürünler ile işlemlerinizi en hızlı ve en güvenilir şekilde yaptığınızda bizler de mutlu olmaktayız.
Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.
E-Tibet Mutfak


Resimlere tıklayıp,sitemizdeki detaylara  ulaşabilirsiniz.

                                                        
                                                                       
                                                          

Hobby Islak Bebek Havlu Serisi ile Bebeğinizi Güvenle Temizleyin

Bebek cildi için özel geliştirilen Hobby Islak Bebek Havluları, alkol ve paraben içermeyen yumuşak formülüyle bebeğinizin tüm cildini temizler, nemlendirir ve besler. Kremsi formülüyle bebeğinizin cildini rahatlatır.

Kalın, dayanıklı ve yumuşak mendilleriyle bebeğinizin hassas cildine zarar vermeden rahatlıkla kullanmanızı sağlar.
E vitaminli, 100% zeytinyağı özlü, aloe vera ve pamuk sütü çeşitleriyle bebeğinizin cildinin pH değeriyle uyumludur. Bebeğinizin el, yüz ve vücut temizliği için güvenle tercih edebilirsiniz.

 Tavsiye edilen raf fiyatı: 2,45 TL